wawainfo.pl > Prognoza Pogody

Prognoza Pogody

Prognoza pogody

wawainfo-2 5 -2
19.03.2022 03:34 Alert RCB. Warszawiacy dostaną wiadomości

Wydano alert RCB, powodowany niebezpieczną sytuacją pogodową. Do tysięcy Polaków, w tym do mieszkańców Warszawy, dotrą specjalne ostrzeżenia SMS.O wydaniu alertu oficjalnie poinformowano już za pośrednictwem Twittera.

mapa
19.03.2022 03:34 Ostrzeżenia IMGW dla Warszawy. Czego się spodziewać 21 października?

Eksperci Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zaprezentowali najnowsze prognozy ostrzeżeń. Co ważne, 21 października jednym z alertów zostanie objęta również Warszawa oraz okolice. Na co należy się przygotować?

IMGW
19.03.2022 03:32 IMGW wydało ostrzeżenia. Nadchodzą burze na Mazowszu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla mieszkańców z całego Mazowsza. W nadchodzącą niedzielę przez województwo przetoczą się silne burze z deszczem. Rejon oznaczono kolorem żółtym.Synoptycy wydali prognozę zagrożeń meteorologicznych, w której Mazowsze oznaczono pierwszym stopniem zagrożenia. Oznacza to, że anomalie mogą wywołać ryzyko poniesienia strat materialnych. Niezastosowanie się do zasad bezpieczeństwa może sprowadzić nawet zagrożenie dla naszego zdrowia i życia.

IMGW ostrzega przed burzami, deszczem, gradem oraz podtopieniami
19.03.2022 03:30 Ostrzeżenia IMGW dla Mazowsza: burze, deszcz, grad, a nawet podtopienia

1 sierpnia nie będzie spokojnym dniem nie tylko w Warszawie, ale i w niemal całym Mazowszu. Prognoza pogody na niedzielne popołudnie oraz noc obfituje w deszcz, burze, a nawet grad. Wydano ostrzeżenia II stopnia.Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w związku z sytuacją pogodową ostrzega mieszkańców Mazowsza. Osoby, które planują dziś wypoczynek i rozrywki na świeżym powietrzu muszą na siebie uważać.Biorąc pod uwagę, iż przez niemal cały dzień tylko w samej Warszawie zaplanowanych jest wiele wydarzeń związanych z 77. rocznicą Powstania Warszawskiego, warto zapoznać się z prognozą pogody i być przygotowanym na ewentualny deszcz, a nawet burze. Gdzie dziś zagrzmi?

Burza na Mazowszu
19.03.2022 03:29 IMGW prognozuje burze w woj. mazowieckim. W niektórych miejscach zapowiadane są także opady gradu

IMGW wydało alarm pierwszego stopnia ostrzeżeń meteorologicznych dla woj. mazowieckiego. We wtorek i środę pojawić się mogą silne burze, a w niektórych miejscach także opady gradu.