wawainfo.pl > Wola

Wola

Dzielnica Wola

Wola
19.03.2022 03:32 Wola. Bił, szarpał i groził żonie odebraniem życia

W środę nad ranem policja podjęła pilną interwencję w sprawie awantury domowej na Woli. 43-latek wszczynał awantury, a następnie miał bić, szarpać i grozić pozbawieniem życia swojej żonie. Dostało się też policjantce podczas próby zatrzymania.Jak informuje Marta Sulowska z warszawskiej policji, 8 września w godzinach porannych funkcjonariusze zostali skierowani na interwencję w związku z awanturą domową. Zgłoszenie złożyła kobieta, która miała paść ofiarą przemocy ze strony 43-letniego męża.

Wola
19.03.2022 03:32 Straż Miejska znalazła zakrwawioną 50-latkę. Półprzytomna leżała na środku ulicy

Śródmiejska straż miejska nad ranem znalazła zakrwawioną 50-latkę. Kobieta w trakcie spaceru ulicą Górczewską upadła i rozbiła głowę. Na miejsce ruszyło pogotowie ratunkowe.Do zdarzenia doszło 3 września, po godzinie 7:00 u zbiegu ulic Młynarskiej i Górczewskiej. Strażnicy miejscy kontrolowani zaparkowane samochody, gdy dostrzegli leżącą na chodniku kobietę.

Andrzej Rembowski / Pixabay - zdjęcie ilustracyjne
19.03.2022 03:31 Ta sprawa wstrząsnęła całą Warszawą. Żona twierdziła, że mąż "nadział się na nóż"

Do zdarzenia doszło 30 listopada 2020 roku - Monika P. zabiła swojego męża, a potem twierdziła, że ten sam nadział się na nóż. Teraz jej sprawa trafiła do sądu. Kobiecie grozi dożywocie. W tle rodzinne konflikty na tle romansowym i alkohol.

Zmiany w komunikacji miejskiej
19.03.2022 03:30 Uroczystości pod Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Woli. Zmiany w komunikacji miejskiej

Z powodu trwających uroczystości pod Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Woli ul. Leszno została wyłączona z ruchu. Warszawski Transport Publiczny zorganizował objazdy.

Wola - napadli na przechodnia
19.03.2022 03:29 Szedł do pracy, gdy został napadnięty przez dwóch mężczyzn. 19- i 23-latkowi grozi długa odsiadka

Funkcjonariusze z Woli zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy napadli i okradli idącego do pracy mieszkańca stolicy. 19- i 23-latek usłyszeli już zarzut rozboju. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek 26 lipca na warszawskiej Woli. Gdy pokrzywdzony szedł ulicą do pracy, dostrzegł, że z naprzeciwka w jego kierunku zmierza dwóch mężczyzn.Gdy próbował wyminąć jednego z nich, ten pchnął go barkiem, a następnie wyprowadził cios. Po chwili poszkodowany upadł na ziemię.

Wola
19.03.2022 03:29 Pożar na Woli. Wszędzie kłęby dymu, wszystko obok Wola Parku

Pożar na Woli obok Wola Parku. W sobotę płonął budynek mieszczący się przy ul. Białowiejskiej 20. Nikomu nic się nie stało.Budynek od lat był pustostanem.

Na Woli pasażerka kopnęła w szybę tramwaju, gdyż chciała z niego wysiąść
19.03.2022 03:29 Wola: agresywna pasażerka zbiła szybę w tramwaju. Chciała wysiąść szybciej

Zamiast użyć przycisku do otwierania drzwi tramwaju, zdenerwowana kobieta postanowiła otworzyć je nogą. Krzyk i dźwięk tłuczonego szkła zaalarmował strażników miejskich będących w pobliżu ulicy Okopowej na Woli. Wyznanie kobiety zaskoczyło wszystkich.Poniedziałek 12 lipca zaowocował na Woli niebezpiecznym zdarzeniem w jednym z tramwajów jadących ulicą Okopową. Agresywna kobieta zniszczyła pojazd.Okazuje się, że chęć szybkiego opuszczania tramwaju wywoła u kobiety ogromną frustrację. Nie wiadomo czy z powodu chęci przyspieszenia otworzenia się wyjścia, czy by rozładować swoje niezadowolenie: postanowiła kopnąć w szklaną część drzwi.

Wola
19.03.2022 03:27 Wola. 14-latkę kopnął koń. Nastolatka trafiła do szpitala

Poważny wypadek na warszawskiej Woli. Do zdarzenia doszło w okolicach ul. Kozielskiej. 14-letnia dziewczyna została kopnięta przez konia. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Facebook / Warszawska Wola [na zdjęciu auto poszkodowanego]
19.03.2022 03:26 Miał na ustach pianę, nagle rzucił się na matkę z dzieckiem. Uciekł potrącając kolejne auto

We wtorek rano na ulicy Batalionu AK Zośka na warszawskiej Woli doszło do niebezpiecznego incydentu. Kierowca dacii logan wyszedł ze swojego auta i rzucił się na samochód kierowany przez matkę wiozącą dziecko. Następnie uciekł, po drodze uderzając w kolejny pojazd.