wawainfo.pl
Wola

wawainfo.pl

Wola. Bił, szarpał i groził żonie odebraniem życia

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

W środę nad ranem policja podjęła pilną interwencję w sprawie awantury domowej na Woli. 43-latek wszczynał awantury, a następnie miał bić, szarpać i grozić pozbawieniem życia swojej żonie. Dostało się też policjantce podczas próby zatrzymania.

Jak informuje Marta Sulowska z warszawskiej policji, 8 września w godzinach porannych funkcjonariusze zostali skierowani na interwencję w związku z awanturą domową. Zgłoszenie złożyła kobieta, która miała paść ofiarą przemocy ze strony 43-letniego męża.

Wola. Bił szarpał i groził żonie odebraniem życia

- (Policjanci - red. ) ustalili, że jej mąż znęca się nad nią, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Bardzo często wszczyna awantury, podczas których używa słów wulgarnych pod jej adresem, popycha i szarpie oraz grozi pozbawieniem życia - opisuje Sulowska.

Podczas interwencji mężczyzna był agresywny wobec funkcjonariuszy. Stawiał bierny i czynny opór, a następnie rzucił się na jedną z policjantek. Ostatecznie 43-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Zgromadzono obszerny materiał dowodowy, który umożliwił postawienie zarzutów nie tylko naruszenia nietykalności funkcjonariusza, ale także znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną.

Prokurator przedstawił zarzuty, równolegle decydując się na objęcie mężczyzny dozorem policyjnym, nakazem opuszczenia mieszkania oraz zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: wawainfo.pl

Tagi:

Alan WysockiAutor

Dziennikarz wtv.pl i wawainfo.pl. Wcześniej pisałem dla tygodnika "Fakty i Mity". W mediach od 2019 roku.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wojna gangów w Żyrardowie. Zabili nie tego co trzeba, znów padły strzały

Czytaj więcej >

Co stało się, gdy 13-letnia Zuzia i Kinga wyszły z domu? Rekonstrukcja zdarzeń

Czytaj więcej >

Ukradli telefon za 5 tys. złotych. Policja poszukuje sprawców

Czytaj więcej >

Białołęka. Dostawca jedzenia miał prawie 2,5 promila

Czytaj więcej >