wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Wola. Bił, szarpał i groził żonie odebraniem życia
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Wola. Bił, szarpał i groził żonie odebraniem życia

Wola
wawainfo.pl

W środę nad ranem policja podjęła pilną interwencję w sprawie awantury domowej na Woli. 43-latek wszczynał awantury, a następnie miał bić, szarpać i grozić pozbawieniem życia swojej żonie. Dostało się też policjantce podczas próby zatrzymania.

Jak informuje Marta Sulowska z warszawskiej policji, 8 września w godzinach porannych funkcjonariusze zostali skierowani na interwencję w związku z awanturą domową. Zgłoszenie złożyła kobieta, która miała paść ofiarą przemocy ze strony 43-letniego męża.

Wola. Bił szarpał i groził żonie odebraniem życia

- (Policjanci - red. ) ustalili, że jej mąż znęca się nad nią, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Bardzo często wszczyna awantury, podczas których używa słów wulgarnych pod jej adresem, popycha i szarpie oraz grozi pozbawieniem życia - opisuje Sulowska.

Podczas interwencji mężczyzna był agresywny wobec funkcjonariuszy. Stawiał bierny i czynny opór, a następnie rzucił się na jedną z policjantek. Ostatecznie 43-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Zgromadzono obszerny materiał dowodowy, który umożliwił postawienie zarzutów nie tylko naruszenia nietykalności funkcjonariusza, ale także znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną.

Prokurator przedstawił zarzuty, równolegle decydując się na objęcie mężczyzny dozorem policyjnym, nakazem opuszczenia mieszkania oraz zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: wawainfo.pl

Tagi: Wola
Powiązane