wawainfo.pl
Wyskoczył z 9. piętra

East News

Młody mężczyzna wypadł z 9 piętra. Sąd aresztował jego kolegę, prokurator podała szczegóły

29 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Sąd na wniosek prokuratury aresztował Mateusza K., kolegę młodego mężczyzny, który wypadł z 9. piętra na Woli. Śledczy ustalają co się wydarzyło w tej sprawie. Portal Wawa Info dotarł do szczegółów sprawy. | www.wawainfo.pl - najnows

Mężczyzna wypadł z 9. piętra

O sprawie pisaliśmy na wawainfo.pl. Jak przekazała nam prokurator, ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 23 kwietnia Patryk W. odwiedził Mateusza K. w jego mieszkaniu na Woli. Młodzi mężczyźni przez całą noc pili alkohol i zażywali narkotyki. Nad ranem wywiązała się pomiędzy nimi szarpanina, którą rozdzielił ojciec Mateusza. Prokuratura nie wie co działo się dalej, ale ustalono, że tuż przed wypadkiem ojciec Mateusza W. wszedł do pokoju i zobaczył, że Patryk siedzi na parapecie. Chwilę później wypadł przez okno. - Marek K. wybiegł na dół i próbował reanimować mężczyznę. Pogotowie stwierdziło jednak jego zgon - poinformowała w rozmowie z Wawa Info Mirosława Chyr z prokuratury okręgowej w Warszawie.

Zarzuty i areszt za narkotyki

Śledczy wszczęli postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania zabójstwa. Tuż po tragedii policja zatrzymała Marka K. i Mateusza K. Prokuratura przesłuchała ich jako świadków. Marek K. został zwolniony do domu, ale jego syn usłyszał zarzuty za posiadanie i sprzedaż narkotyków. - Dotyczą one udzielania marihuany w celu osiągnięcia korzyści majątkowej w ilości 50g, posiadanie marihuany w ilości 10,5g oraz metaamfetaminy w ilości 1,14g. Na wniosek śledczych sąd zastosował tymczasowy areszt wobec tego mężczyzny - podsumowała Chyr.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >