wawainfo.pl > Wiadomości > Młody mężczyzna wypadł z 9 piętra. Sąd aresztował jego kolegę, prokurator podała szczegóły
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:25

Młody mężczyzna wypadł z 9 piętra. Sąd aresztował jego kolegę, prokurator podała szczegóły

Wyskoczył z 9. piętra
East News

Mężczyzna wypadł z 9. piętra

O sprawie pisaliśmy na wawainfo.pl. Jak przekazała nam prokurator, ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 23 kwietnia Patryk W. odwiedził Mateusza K. w jego mieszkaniu na Woli. Młodzi mężczyźni przez całą noc pili alkohol i zażywali narkotyki. Nad ranem wywiązała się pomiędzy nimi szarpanina, którą rozdzielił ojciec Mateusza. Prokuratura nie wie co działo się dalej, ale ustalono, że tuż przed wypadkiem ojciec Mateusza W. wszedł do pokoju i zobaczył, że Patryk siedzi na parapecie. Chwilę później wypadł przez okno. - Marek K. wybiegł na dół i próbował reanimować mężczyznę. Pogotowie stwierdziło jednak jego zgon - poinformowała w rozmowie z Wawa Info Mirosława Chyr z prokuratury okręgowej w Warszawie.

Zarzuty i areszt za narkotyki

Śledczy wszczęli postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania zabójstwa. Tuż po tragedii policja zatrzymała Marka K. i Mateusza K. Prokuratura przesłuchała ich jako świadków. Marek K. został zwolniony do domu, ale jego syn usłyszał zarzuty za posiadanie i sprzedaż narkotyków. - Dotyczą one udzielania marihuany w celu osiągnięcia korzyści majątkowej w ilości 50g, posiadanie marihuany w ilości 10,5g oraz metaamfetaminy w ilości 1,14g. Na wniosek śledczych sąd zastosował tymczasowy areszt wobec tego mężczyzny - podsumowała Chyr.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Tagi: Wola
Powiązane