wawainfo.pl > Wiadomości > Uroczystości pod Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Woli. Zmiany w komunikacji miejskiej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:30

Uroczystości pod Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Woli. Zmiany w komunikacji miejskiej

Zmiany w komunikacji miejskiej
Arkadiusz Ziolek/East News

Z powodu trwających uroczystości pod Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Woli ul. Leszno została wyłączona z ruchu. Warszawski Transport Publiczny zorganizował objazdy.

Objazd na Woli

Kierowcy chcący przejechać dziś przez ul. Leszno muszą przygotować się na to, że odcinek od al. Solidarności do ul. Okopowej został całkowicie wyłączony z ruchu.

W związku z zaistniałą sytuacją Warszawski Transport Publiczny zorganizował objazdy dla autobusów, które zwyczajowo poruszają się wspomnianą trasą.

Chodzi o linie nr 171 oraz 190.

Utrudnienia do 20:00

Autobusy jadące w kierunku Chomiczówki oraz O. Górczewska od skrzyżowania al. Solidarności i Leszna, przejeżdżać będą przez: al. Solidarności - Młynarska - Górczewska, a następnie zwyczajowymi trasami.

Na trasie objazdowej przystanki OKOPOWA 02, ZAJEZDNIA WOLA 02 oraz MŁYNARSKA 04 obowiązują jako stałe - czytamy na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Uroczystości pod Pomnikiem Pomordowanych Mieszkańców Woli potrwać mają do godz. 20.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, wtp.waw.pl

Źródło zdjęcia: Arkadiusz Ziolek/East News