wawainfo.pl > Dzielnice > Wola: agresywna pasażerka zbiła szybę w tramwaju. Chciała wysiąść szybciej
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:29

Wola: agresywna pasażerka zbiła szybę w tramwaju. Chciała wysiąść szybciej

Na Woli pasażerka kopnęła w szybę tramwaju, gdyż chciała z niego wysiąść
Straż Miejska Warszawa

Zamiast użyć przycisku do otwierania drzwi tramwaju, zdenerwowana kobieta postanowiła otworzyć je nogą. Krzyk i dźwięk tłuczonego szkła zaalarmował strażników miejskich będących w pobliżu ulicy Okopowej na Woli. Wyznanie kobiety zaskoczyło wszystkich.

Poniedziałek 12 lipca zaowocował na Woli niebezpiecznym zdarzeniem w jednym z tramwajów jadących ulicą Okopową. Agresywna kobieta zniszczyła pojazd.

Okazuje się, że chęć szybkiego opuszczania tramwaju wywoła u kobiety ogromną frustrację. Nie wiadomo czy z powodu chęci przyspieszenia otworzenia się wyjścia, czy by rozładować swoje niezadowolenie: postanowiła kopnąć w szklaną część drzwi.

W tramwaju na Woli interweniowała straż miejska

Przez przypadek patrol straży miejskiej przejeżdżał akurat w sąsiedztwie demolowanego tramwaju. Pojazd stał obok, gdy strażnicy zatrzymali się przed przejściem dla pieszych.

- Nagle funkcjonariusze usłyszeli głośny krzyk zdenerwowanej kobiety i odgłos rozbijanej szyb - przekazała stołeczna straż miejska. Oczom funkcjonariuszy i innych pasażerów ukazała się całkowicie zniszczona szyba w drzwiach tramwaju.

Agresywna pasażerka chciała uciec z miejsca zdarzenia. Straż miejska została jednak ujęta przez strażników miejskich.

>

Źródło: Straż Miejska w Warszawie

Przyznała się, że nie pierwszy raz zrobiła coś takiego

Kobieta nie chciała współpracować ze strażnikami. Deklarowała, że ma zamiar iść do pracy.

Mimo jej słów wezwano na miejsce zdarzenia na Woli zarówno patrol policji, jak i karetkę. Strażnicy mieli mieć wątpliwości co do stanu, w jakim znajduje się agresywna pasażerka tramwaju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W toku rozmowy ze strażnikami miejskimi kobieta przyznała, że to nie pierwszy raz, gdy podjęła decyzje o kopnięciu w drzwi tramwaju.

>

Źródło: Straż Miejska w Warszawie

Kobieta trafiła do szpitala

Zachowanie zatrzymanej przez straż pasażerki sprawiło, iż zdecydowano o konieczności przewiezienia jej do szpitala. Nie przekazano jednak informacji, czy powodem były ewentualne obrażenia odniesione po kopnięciu w szybę, czy obawa przed powtórzeniem przez kobietę agresywnego zachowania.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: Straż Miejska Warszawa

Powiązane