wawainfo.pl > Wypadek Warszawa

Wypadek Warszawa

Wypadek w Warszawie

materiał ilustracyjny
17.06.2022 02:02 Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych. Utrudnienia ruchu w kierunku centrum

Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszychDnia 09.04.2021, przed południem doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i tramwaju linii 33 jadącej w kierunku centrum miasta. Do zajścia doszło na skrzyżowaniu ulicy Puławskiej z Goworka.Podczas przekraczania przejścia dla pieszych, cyklistą został potrącony przez jadący tramwaj. Według wstępnych ustaleń służb miejskich, został on przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Policja nie ustaliła jeszcze okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo więc, czy ofiara wypadku przekraczała pasy w sposób legalny, czy też doszło do wtargnięcia na czerwonym świetle.Utrudnienia ruchu w kierunku do centrumNadkomisarz Jarosław Florczak zaznaczył, że z powodu wypadku został wstrzymany ruch tramwajowy w kierunku centrum. Oznacza to, że tramwaje linii 4, 10, 14, 18 i 35 nie będą kursowały w pełnym zakresie rozkładowym, do czasu usunięcia szkód.Uruchomiono autobusową linię zastępczą W związku z utrudnieniami uruchomiono autobusową linię zastępczą Z na trasie:Królikarnia 02 - Puławska - Marszałkowska - Pl. Konstytucji 02.Linia Z kursuje wyłącznie w kierunku centrum, do momentu aż tory tramwajowe będą ponownie przejezdne.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
19.03.2022 03:33 Zderzenie na rondzie Unii Europejskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

Do groźnego zderzenia samochodów osobowych doszło dzisiaj na rondzie Unii Europejskiej. Rozbite auta komplikują przejazd przez aleję Wilanowską i Rzymowskiego. Policja prowadzi teraz działania na miejscu zdarzenia.

AGENCJA SE/East News
19.03.2022 03:33 Wypadek na Połczyńskiej. Kierowca mercedesa chciał ominąć korek, a doprowadził do kolizji

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło na ulicy Połczyńskiej. Młody kierowca mercedesa chciał ominąć korek, więc wjechał na zatokę przystankową. Nieroztropne zachowanie skończyło się jednak nie wyminięciem sznuru samochodów, a poważnym uszkodzeniem swojego auta i innego kierowcy, a także narażeniem bezpieczeństwa.

PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News
19.03.2022 03:32 Groźny wypadek na Czecha. Zderzenie osobówek, jedno z aut dachowało

Do niebezpiecznego zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Czecha przy Marysińskiej. Jedno z aut dachowało. W wyniku wypadku dwie osoby odniosły obrażenia.W środę po godzinie 8 zderzyły się dwa samochody, audi i honda. Na miejscu zjawiła się straż pożarna i policja. W rozmowie z portalem TVN Warszawa Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że jedno z aut dachowało. Policjant poinformował, że w karetce były badane dwie osoby, z każdego samochodu. Kierowcy okazali się trzeźwi. Obrażenia były typowe dla takiego wypadku - osoby poszkodowane uskarżały się bóle głowy i pleców, miały otarcia. Jedna z nich musiała zostać przetransportowana do szpitala.Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu, powstał korek. W trakcie akcji ratunkowej służby wyłączyły z ruchu dwa pasy w kierunku centrum. Z najnowszych informacji wynika, że teraz droga jest już w pełni przejezdna.

grójecka kopińska
19.03.2022 03:30 Groźny wypadek na Grójeckiej. Zderzenie osobówki z karetką pogotowia

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej z Kopińską. Osobowe BMW zderzyło się z karetką pogotowia. Ratownik medyczny trafił do szpitala.– Na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Kopińskiej doszło do zderzenie pojazdu BMW z karetką – przekazał w rozmowie z Wawa Info mł. asp. Rafał Rutkowski z zespołu prasowego stołecznej policji.Jak ustaliliśmy, pogotowie poruszało się po pasie uprzywilejowanym.

Andrzej Rembowski / Pixabay - zdjęcie ilustracyjne
19.03.2022 03:30 Zderzenie na Myśliborskiej. Na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna

Zderzenie na ulicy Myśliborskiej na Białołęce. Mimo że nikt nie został ranny, pojazdy mocno ucierpiały w wyniku kolizji. Ustaliliśmy, że na skrzyżowaniu nie działała wówczas sygnalizacja świetlna.Do zderzenia dwóch osobówek doszło o godzinie 10:37 na skrzyżowaniu ulicy Myśliborskiej z Ćmielowską.

radiowóz
19.03.2022 03:28 Zderzenie aut na placu Starynkiewicza. Pojawiły się utrudnienia w ruchu

Plac Starynkiewicza. W godzinach szczytu zderzyły się dwa auta osobowe. Pojazdy zablokowały skrzyżowanie oraz tory tramwajowe.W ścisłym centrum Warszawy, na placu Starynkiewicza, doszło do zderzenia dwóch osobówek. W wyniku kolizji mieszkańcy stolicy musieli liczyć się z komplikacjami w ruchu.W rejonie placu odnotowywano utrudnienia w ruchu tramwajów, w tym linii 7, 9, 22, 24 i 25. Na trasach odnotowywano opóźnienia i konieczność wyznaczenia objazdów.

Wypadek
19.03.2022 03:28 Wypadek na trasie S2. Pojawiły się utrudnienia

Poważny wypadek na trasie S2 w kierunku Warszawy. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Na miejsce natychmiast skierowano służby. Jak przekazała nam Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad, do incydentu doszło 4 lipca w okolicach godziny 16:30.Nasza czytelniczka przesłała naszej redakcji nagranie z miejsca zdarzenia. Do wypadku zadysponowano ratowników medycznych oraz dwa wozy straży pożarnej.

Płońsk
19.03.2022 03:27 Płońsk. Samochód potrącił matkę z córką na przejściu dla pieszych

Płońsk. 60-letnia mama wraz z 23-letnią córką przechodziły po pasach. Nagle potrącił je samochód. Kierowca zemdlał, gdy tylko wysiadł. Służby natychmiast ruszyły na miejsce.Do zdarzenia doszło 17 czerwca, w okolicach godziny 11:40. W Płońsku, przy ulicy Płockiej mama z córką zostały potrącone przez samochód osobowy Chevrolet.Kobieta prowadząca pojazd zmierzała w kierunku placu 15 sierpnia. Niespodziewanie źle się poczuła, przez co straciła panowanie nad samochodem.

materiał ilustracyjny
19.03.2022 03:20 Seria niebezpiecznych wypadków w Warszawie. Kierowca miał ponad 3 promile alkoholu we krwi

Kierowca miał ponad 3 promile alkoholu we krwiNa skrzyżowaniu ulic Czerniakowskiej i Chełmskiej około godziny 11:30 doszło do wypadku samochodowego.Według wstępnych ustaleń w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy - BMW, Iveco oraz MAN. Jeden z kierowców biorących udział w wypadku oddalił się, po czym powrócił na miejsce zdarzenia. Z ustaleń policji wynika, że osoba ta miała ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca został zatrzymany i znajduje się pod opieką policjantów.Na miejscu prowadzone były czynności wyjaśniające. Wystąpiły utrudnienia ruchu w kierunku centrum Warszawy.Interwencja strażaków - kierowca był zakleszczony w samochodzieDo groźnego wypadku doszło również na skrzyżowaniu ulic Podskarbińskiej i Chrzanowskiego. Policja poinformowała o zderzeniu skody, forda i opla, w wyniku czego jedna osoba została uwięziona w samochodzie.Ze względu na okoliczności konieczna była interwencja straży pożarnej w celu wycięcia zakleszczonej w samochodzie osoby.Poszkodowana osoba została zabrana do szpitala, ze względu na odniesione rany nogi. Pozostali uczestnicy wypadku nie uskarżali się na żadne dolegliwości, w związku z czym hospitalizacja nie była konieczna.Na miejscu prowadzone są prace służbowe. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że skrzyżowanie Podskarbińskiej i Chrzanowskiego było zablokowane.Potrącenie pieszego przy ulicy GagarinaUstaliliśmy, że do innego groźnego incydentu doszło również przy ulicy Gagarina. Około 12:45 doszło tam do potrącenia kobiety przy skrzyżowaniu ulic Gagarina z Sielecką. Kierowca Volkswagena wjechał w pieszą przechodzącą przez oznakowane przejście z sygnalizacją świetlną. Na miejscu zdarzenia pojawia się karetka, a kobieta trafiła pod opiekę medyczną.Policja wciąż ustala okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na złe warunki atmosferyczne. Niestety ze względu na niską temperaturę i deszcz jezdnia może być dziś niezwykle śliska i niebezpieczna.