wawainfo.pl
Zderzenie przy placu Bankowym

czytelnik

Skoda rozbiła latarnię: 68-letniemu kierowcy nagle spadł poziom cukru

27 Października 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W poniedziałek po południu w pobliżu placu Bankowego kierowca uderzył skodą w przydrożny słup, demolując auto. Mężczyzna miał dużo szczęścia. Szkody mogły być o wiele poważniejsze. O wypadku poinformował nas czytelnik, który nadesłał zdjęcia zdarze

68-latek wjechał w latarnię

Zdjęcia i informacje o zdarzeniu dostaliśmy na maila redakcja@wawainfo.pl. "Rozpędzony samochód przejechał całą długość przystanku po torach i rozbił się na słupie przed przejściem dla pieszych. Nie jeżdżą tramwaje w kierunku Pragi. Kierowca w wieku około 80 lat. Prawdopodobnie zasłabnięcie.Na szczęście nic się nikomu nie stało." - napisał nasz czytelnik.

Mężczyźnie spadł poziom cukru

Na miejscu zdarzenia jako pierwszy pojawił się patrol straży miejskiej. - Była to interwencja własna funkcjonariuszy. Patrol natrafił na wypadek w pobliżu skrzyżowania alei Solidarności z ul. Bielańską. Starszy mężczyzna wjechał w latarnię. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe - poinformował rzecznik warszawskiej straży miejskiej. - Prawdopodobnie wiek spowodował, że stracił orientację. Nic trwałego mu się nie stało - dodał.

Po publikacji artykułu odezwała się do nas córka mężczyzny. - Kierowca ma 68 lat i z zasłabł na skutek spadku cukru (40 jednostek) - napisała w mailu do naszej redakcji.

Poważne szkody

Zniszczenia wyglądały poważnie. Uszkodzona została przednia, dolna część samochodu. Mężczyzna miał sporo szczęścia, wychodząc ze zdarzenia bez większego szwanku. W pobliżu latarni w momencie zderzenia nie było pieszych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Julian BakułaAutor

Interesują mnie lokalne wydarzenia i problemy mieszkańców Warszawy i okolic, które chciałbym nagłaśniać, przyczyniając się do zmian na lepsze.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Ulice

Wypadek na Modlińskiej. Dwie osoby w szpitalu

Czytaj więcej >

Ulice

Policyjna blokada na Wisłostradzie. Szukali pijanego kierowcy

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Ulice

Ochota i Żoliborz w strefie płatnego parkowania

Czytaj więcej >

Ulice

Zderzenie dwóch aut na Mokotowie. Jedna osoba w szpitalu

Czytaj więcej >

Ulice

Śmiertelny wypadek na Bielanach. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Czytaj więcej >

Ulice

Tramwaj potrącił mężczyzne na Marszałkowskiej. Poszkodowany miał prawie 3,5 promila

Czytaj więcej >