Skoda rozbiła latarnię: 68-letniemu kierowcy nagle spadł poziom cukru

Autor Julian Bakuła - 27 Października 2020
Zderzenie przy placu BankowymŹródło: czytelnik

W poniedziałek po południu w pobliżu placu Bankowego kierowca uderzył skodą w przydrożny słup, demolując auto. Mężczyzna miał dużo szczęścia. Szkody mogły być o wiele poważniejsze. O wypadku poinformował nas czytelnik, który nadesłał zdjęcia zdarzenia na adres redakcji Wawa Info.

Cała Warszawa sparaliżowana, kobiety blokują ulice. Policja ściągnęła śmigłowiecCała Warszawa sparaliżowana, kobiety blokują ulice. Policja ściągnęła śmigłowiecCzytaj dalej

68-latek wjechał w latarnię

Zdjęcia i informacje o zdarzeniu dostaliśmy na maila redakcja@wawainfo.pl. "Rozpędzony samochód przejechał całą długość przystanku po torach i rozbił się na słupie przed przejściem dla pieszych. Nie jeżdżą tramwaje w kierunku Pragi. Kierowca w wieku około 80 lat. Prawdopodobnie zasłabnięcie.Na szczęście nic się nikomu nie stało." - napisał nasz czytelnik.

Mężczyźnie spadł poziom cukru

Na miejscu zdarzenia jako pierwszy pojawił się patrol straży miejskiej. - Była to interwencja własna funkcjonariuszy. Patrol natrafił na wypadek w pobliżu skrzyżowania alei Solidarności z ul. Bielańską. Starszy mężczyzna wjechał w latarnię. Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe - poinformował rzecznik warszawskiej straży miejskiej. - Prawdopodobnie wiek spowodował, że stracił orientację. Nic trwałego mu się nie stało - dodał.

Po publikacji artykułu odezwała się do nas córka mężczyzny. - Kierowca ma 68 lat i z zasłabł na skutek spadku cukru (40 jednostek) - napisała w mailu do naszej redakcji.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilne: Kobiety przed chwilą podały miejsca protestów. Główne ulice będą zablokowane
2. Już od soboty. Zaostrzone restrykcje dla Polaków. Za granicą skończyły się przelewki
3. Ulice w centrum są aż czarne. Komunikacja i samochody dosłownie stoją. Kobiety wyszły na ulice

Ulice w centrum są aż czarne. Komunikacja i samochody dosłownie stoją. Kobiety wyszły na uliceUlice w centrum są aż czarne. Komunikacja i samochody dosłownie stoją. Kobiety wyszły na uliceCzytaj dalej

Poważne szkody

Zniszczenia wyglądały poważnie. Uszkodzona została przednia, dolna część samochodu. Mężczyzna miał sporo szczęścia, wychodząc ze zdarzenia bez większego szwanku. W pobliżu latarni w momencie zderzenia nie było pieszych.

wypadek ratusz arsenał

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Pilne: Kobiety przed chwilą podały miejsca protestów. Główne ulice będą zablokowanePilne: Kobiety przed chwilą podały miejsca protestów. Główne ulice będą zablokowaneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jutro ruszy główny strajk kobiet. Prawnicy mają kilka ostrzeżeń dla osób, które się na niego wybiorą
  2. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  3. Pilna decyzja ratusza w sprawie Wszystkich Świętych. Zmiana po raz pierwszy w historii
  4. Zacznie się równo o 16, cała Warszawa będzie sparaliżowana. Gigantyczne utrudnienia, policja już się szykuje
  5. Ukradli bajońską sumę z taksówki w samym centrum Warszawy. Trwa obława policji
  6. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność
  7. Gates studzi wszelki optymizm. Bardzo zła prognoza na 2021 r.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News