Poważny wypadek na Targowej. Citroen dachował na środku ulicy

Autor Julian Bakuła - 3 Czerwca 2020
Wypadek na TargowejŹródło: Straż Miejska

Nocą z wtorku na środę doszło do groźnego wypadku na Pradze-Północ. Rozpędzony citroen dachował na ulicy Targowej. W samochodzie było czworo nastolatków. Policja zajmie się wyjaśnianiem przyczyn wypadku.

Dachowanie na Targowej

We wtorek (02.06) chwilę przed północą doszło do niezwykle groźnego wypadku na ul. Targowej. Rozpędzony citroen z czworgiem osiemnastolatków w środku wzbił się w powietrze, po czym dachował z hukiem. Wszystko odbyło się na oczach strażników miejskich. Około godziny 23:40 funkcjonariusze oczekiwali na samochody ozonujące, przy których pracy mieli asystować. - Po drugiej stronie ulicy zobaczyłam lecący w powietrzu samochód, który po chwili, z wielkim hukiem, spadł na jezdnię. Części rozbitego auta i kawałki szkła przeleciały nawet kilkanaście metrów - relacjonuje funkcjonariuszka, świadek wypadku. Samochód nastolatków miał zahaczyć o poruszającego się prawym pasem saaba, co wybiło ich auto w powietrze. Samochód dachował, uderzył w barierki, przewrócił się na bok, po czym sunąc po jezdni przywalił w zaparkowane bmw.

Wypadek na Pradze-Północ

Strażnic bezzwłocznie zainterweniowali. Citroen był całkowicie zniszczony. W środku znajdowało się czterech mężczyzn w wieku 18 lat. Trzem z nich nie stało się nic poważnego. Czwarty, który siedział za kierownicą, prawdopodobnie złamał rękę. Funkcjonariusze wezwali na miejsce policję oraz służby medyczne. Rannemu została udzielona niezbędna pomoc. Po przyjeździe karetki został zabrany do szpitala. Reszta pasażerów została opatrzona na miejscu zdarzenia. - Jeden z chłopców przyznał, że miał przeczucie, iż może dojść do wypadku. Dopilnował więc, by koledzy zapięli pasy bezpieczeństwa. To uratowało im życie. Kiedy zobaczyłam, co się stało, byłam przekonana, że skończy się to tragedią - mówi funkcjonariuszka straży miejskiej. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News