wawainfo.pl
Wypadek na Targowej

Straż Miejska

Poważny wypadek na Targowej. Citroen dachował na środku ulicy

3 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Nocą z wtorku na środę doszło do groźnego wypadku na Pradze-Północ. Rozpędzony citroen dachował na ulicy Targowej. W samochodzie było czworo nastolatków. Policja zajmie się wyjaśnianiem przyczyn wypadku.

Dachowanie na Targowej

We wtorek (02.06) chwilę przed północą doszło do niezwykle groźnego wypadku na ul. Targowej. Rozpędzony citroen z czworgiem osiemnastolatków w środku wzbił się w powietrze, po czym dachował z hukiem. Wszystko odbyło się na oczach strażników miejskich. Około godziny 23:40 funkcjonariusze oczekiwali na samochody ozonujące, przy których pracy mieli asystować. - Po drugiej stronie ulicy zobaczyłam lecący w powietrzu samochód, który po chwili, z wielkim hukiem, spadł na jezdnię. Części rozbitego auta i kawałki szkła przeleciały nawet kilkanaście metrów - relacjonuje funkcjonariuszka, świadek wypadku. Samochód nastolatków miał zahaczyć o poruszającego się prawym pasem saaba, co wybiło ich auto w powietrze. Samochód dachował, uderzył w barierki, przewrócił się na bok, po czym sunąc po jezdni przywalił w zaparkowane bmw.

Wypadek na Pradze-Północ

Strażnic bezzwłocznie zainterweniowali. Citroen był całkowicie zniszczony. W środku znajdowało się czterech mężczyzn w wieku 18 lat. Trzem z nich nie stało się nic poważnego. Czwarty, który siedział za kierownicą, prawdopodobnie złamał rękę. Funkcjonariusze wezwali na miejsce policję oraz służby medyczne. Rannemu została udzielona niezbędna pomoc. Po przyjeździe karetki został zabrany do szpitala. Reszta pasażerów została opatrzona na miejscu zdarzenia. - Jeden z chłopców przyznał, że miał przeczucie, iż może dojść do wypadku. Dopilnował więc, by koledzy zapięli pasy bezpieczeństwa. To uratowało im życie. Kiedy zobaczyłam, co się stało, byłam przekonana, że skończy się to tragedią - mówi funkcjonariuszka straży miejskiej. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >