Straż pożarna na miejscu, policja utworzyła objazdy. Duże utrudnienia na Grochowie

Autor Julian Bakuła - 17 Listopada 2020
Po południu na Grochowie miał miejsce wypadek.Źródło: Facebook / Nasz Grochów / Monika SzuSzu

Po południu na ul. Grochowskiej miał miejsce wypadek. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i autobusu linii 148. Jeden z samochodów ma urwane dwa koła. Na miejscu pracowała policja oraz straż pożarna, w związku z czym ul. Grochowska pozostawała częściowo zablokowana, a samochody kierowane były na objazd. Do godziny 16 ruch na ul. Grochowskiej został przywrócony.

Przez pół tygodnia sklepy będą zamknięte. Czeka nas kilka dni bez robienia zakupówPrzez pół tygodnia sklepy będą zamknięte. Czeka nas kilka dni bez robienia zakupówCzytaj dalej

Na Grochowie miał miejsce wypadek

We wtorek (17.11.) około godziny 13:20 w pobliżu skrzyżowania ul. Wspólna Droga z ul. Grochowską miał miejsce wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz autobusu linii 148. Według TVN Warszawa dwie osobówki - citroen i renault - zderzyły się bokami.

W wyniku zderzenia mocno uszkodzony został samochód renault, od którego odpadły dwa koła. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, jednak nie zabrała nikogo z miejsca zdarzenia.

Utrudnienia po wypadku na Grochowie

Na miejscu pracowała policja oraz straż pożarna, która musiała m.in. usunąć z drogi zniszczone auto. W związku z tym ul. Grochowska pozostawała nieprzejezdna na odcinku od ul. Wspólna Droga do ronda Wiatraczna.

Samochody kierowane były na objazd ulicą Wspólna Droga. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Około godziny 15:45 ruch ul. Grochowską został przywrócony.

Dzisiaj grzeje:
1.Powstanie kolejny tymczasowy szpital w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy zostanie otwarty
2. Mamy potwierdzenie, chodzi o tegoroczną zimę. Wielka radość dla wszystkich miłośników śnieżnych szaleństw
3. Sytuacja w Warszawie jest coraz gorsza. Mimo pomocy mieszkańców, interesy upadają

Niebywałe sceny w centrum Warszawy, interweniować musieli funkcjonariusze miejscy. Udało się go złapaćNiebywałe sceny w centrum Warszawy, interweniować musieli funkcjonariusze miejscy. Udało się go złapaćCzytaj dalej

Kierowca wjechał w latarnię

O podobnie groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym, które jednak ostatecznie szczęśliwie obyło się bez osób poszkodowanych, informowaliśmy na Wawa Info pod koniec października. Kierowca skody wjechał w przydrożny słup przy Metrze Ratusz Arsenał, przewracając słup, a przy okazji powodując znaczne zniszczenia własnego auta.

"Rozpędzony samochód przejechał całą długość przystanku po torach i rozbił się na słupie przed przejściem dla pieszych. Nie jeżdżą tramwaje w kierunku Pragi" - pisał czytelnik Wawa Info, który poinformował redakcję o incydencie. Okazało się, że kierowcą był 68-letni mężczyzna, który na skutek spadku poziomu cukru we krwi zasłabł za kierownicą.

Wypadki jako sposób zarobkowania

Z kolei 9 listopada informowaliśmy o zatrzymaniu mężczyzny podejrzewanego o powodowanie kolizji drogowych dla zysku. 27-letni mężczyzna miał doprowadzić do około 90 kolizji drogowych w celu wymuszania pieniędzy na od kierowców oraz ubezpieczycieli. Mógł w ten sposób "zarobić" nawet 250 tys. zł.

"Działał głównie na terenie Pragi Północ. Mężczyzna powodował stłuczki z innymi pojazdami, a następnie wymuszał od uczestników kolizji pieniądze na poczet poniesionych strat wynikających z uszkodzenia pojazdów. W zamian obiecywał też, że nie będzie powiadamiał Policji" - relacjonowała Edyta Adamus ze stołecznej policji. Zatrzymanemu 27-latkowi grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zniszczono pomnik Jana Pawła II w Legionowie. Podobne przypadki na Żoliborzu, Ursynowie i w KonstancinieZniszczono pomnik Jana Pawła II w Legionowie. Podobne przypadki na Żoliborzu, Ursynowie i w KonstancinieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy z PAN chcą zmian w testowaniu osób z podejrzeniem COVID-19. Obecny system się nie sprawdza
  2. Tragiczny wypadek na S7. Przyjechał naprawić samochód znajomej, zginął pod kołami tira
  3. Brutalny napad na starsze małżeństwo. Zaatakowano ich, gdy zbierali grzyby w mazowieckim lesie
  4. Pracownicy warszawskiego biurowca usłyszeli głośny huk i uderzenie w okno. Na miejscu pojawili się szybko funkcjonariusze
  5. Jak będzie wyglądać Boże Narodzenie? Ministerstwo zabrało głos, w Warszawie zapadły pierwsze decyzje
  6. Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnuje
  7. Wyższe stawki cen prądu coraz bliżej. Ale prawdziwą fortunę stracimy przez nową opłatę

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News