wawainfo.pl > Ulice > Groźny wypadek na Czecha. Zderzenie osobówek, jedno z aut dachowało
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:32

Groźny wypadek na Czecha. Zderzenie osobówek, jedno z aut dachowało

PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News
PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do niebezpiecznego zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Czecha przy Marysińskiej. Jedno z aut dachowało. W wyniku wypadku dwie osoby odniosły obrażenia.

W środę po godzinie 8 zderzyły się dwa samochody, audi i honda. Na miejscu zjawiła się straż pożarna i policja. W rozmowie z portalem TVN Warszawa Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji przekazał, że jedno z aut dachowało. 

Policjant poinformował, że w karetce były badane dwie osoby, z każdego samochodu. Kierowcy okazali się trzeźwi. Obrażenia były typowe dla takiego wypadku - osoby poszkodowane uskarżały się bóle głowy i pleców, miały otarcia. Jedna z nich musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu, powstał korek. W trakcie akcji ratunkowej służby wyłączyły z ruchu dwa pasy w kierunku centrum. Z najnowszych informacji wynika, że teraz droga jest już w pełni przejezdna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO: