Mogło dość do tragedii, zahamował w ostatniej chwili. Są ranni, policja bada miejsce zdarzenia

Autor Kamil Matuszak - 27 Listopada 2020
Stłuczka WarszawaŹródło: PIOTR GRZYBOWSKI/East News

Na placu Bankowym doszło do wypadku. W autobus miejski wjechał samochód osobowy. Całe zdarzenie miało miejsce na przystanku obok ratuszem. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, na którym szybko pojawiła się policja.

Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscuZablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscuCzytaj dalej

Wypadek na placu Bankowym

W Warszawie dość często dochodzi to stłuczek pojazdów komunikacji miejskiej z pojazdami osobowymi. Zazwyczaj jednak są to kolizje, w których nie ma rannych lub też dużych zniszczeń. Gdyby nie reakcja kierowcy, który zahamował w ostatniej chwili, w piątek wieczorem na placu Bankowym mogło dojść do tragedii.

Jadący samochodem osobowym zderzył się z autobusem miejskim, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Całe zajście miało miejsce przy przystanku przed głównym wejściem do ratusza na placu Bankowym.

Kierowca autobusu musiał bardzo mocno zahamować, wskutek czego jedna z pasażerek się przewróciła i prawdopodobnie doznała urazu. Ratownicy medyczni zabrali ją na noszach do karetki. Możemy tylko wyobrazić sobie, gdyby czujny prowadzący pojazd miejski w porę nie zareagował.

Dzisiaj grzeje:
1. Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscu
2. Hotele jednak będą otwarte? Właściciele wpadli na zacny pomysł. Nie przejmują się obostrzeniami
3. Jest ostateczna decyzja w sprawie opłat za śmieci

Zacznie się już w sobotę. Warszawianie powinni uważać, wielkie utrudnienia i nieprzejezdne trasyZacznie się już w sobotę. Warszawianie powinni uważać, wielkie utrudnienia i nieprzejezdne trasyCzytaj dalej

Samochód osobowy zderzył się z autobusem

Mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Podejrzany o sprowokowanie kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia, jakby nie reagując na to, co się właśnie wydarzyło.

Na miejsce została wezwana policja, która bada sprawę. Jako pierwsi przy autobusie pojawili się strażnicy miejscy, którzy poinformowali służby.

Na autobusie widać uszkodzenia. Na całe szczęście nie ma utrudnień w ruchu, ponieważ pojazd stoi w zatoce.

Policja zapewne rozpoczęła poszukiwania kierowcy, który nie został na miejscu zdarzenia. Po ucieczce z miejsce zdarzenia prawdopodobnie poniesie karę.

Niestety ten tydzień obrodził w wiele tragicznych wypadków na drogach. Wczoraj (26.11.) pisaliśmy o potrąceniu 37-letniej kobiety na przejściu dla pieszych, a w środę (25.11.) inna dramatyczna sytuacja miała miejsce na Bielanach, gdy dziecko wyrwało się matce.

Wielkie zamieszanie w centrum Warszawy, ludzie byli wściekli. Pytali Wielkie zamieszanie w centrum Warszawy, ludzie byli wściekli. Pytali "Kto wypierze wasze brudy"Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ministerstwo Zdrowia nagle zmieniło zdanie. Podali nowe, uaktualnione statystyki na temat epidemii w Polsce
  2. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  3. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie
  4. Dantejskie sceny przed McDonald's w Legionowie. Kierowcy dosłownie oszaleli
  5. Zygmunt Chajzer ma poważne problemy ze zdrowiem. Niespodziewana diagnoza załamała wszystkich, bliscy informują
  6. Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz
  7. Jednak zjesz na miejscu. Niektóre gastronomie już za 3 dni będą stały otworem, jest tylko jeden haczyk

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News