wawainfo.pl > Ulice > Zderzenie na rondzie Unii Europejskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Zderzenie na rondzie Unii Europejskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Do groźnego zderzenia samochodów osobowych doszło dzisiaj na rondzie Unii Europejskiej. Rozbite auta komplikują przejazd przez aleję Wilanowską i Rzymowskiego. Policja prowadzi teraz działania na miejscu zdarzenia.

Zderzenie osobówek. Jedna osoba jest ranna

Policjanci dostali zgłoszenie o kolizji na rondzie Unii Europejskiej ok. godz. 9.30. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji przekazała w rozmowie z TVN Warszawa, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe - skoda i kia. Kierowca drugiego z aut został przetransportowany do szpitala na dalsze badania. Obaj kierowcy zostali sprawdzeni pod kątem spożycia alkoholu. Obaj byli trzeźwi.

Do akcji ratunkowej wkroczyły dwa zastępy straży pożarnej. Aktualnie na miejscu pracuje jeszcze policja.

Jak podaje TVN Warszawa, rozbite samochody utrudniają przejazd przez rondo. Najbardziej problematyczne może to być dla kierowców przemieszczających się w kierunku Sasanki i Hynka. W korki mogą się też wpakować jadący z Rzymowskiego w Wołoską.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane