wawainfo.pl
Wypadki nastąpiły w krótkich odstępach czasowych na tym samym skrzyżowaniu na Pradze-Północ.

Twitter / Dzielnica Praga-Północ

Dwa wypadki na Pradze. Osobówka zderzyła się z radiowozem, są ranni

12 Października 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Wypadki to w Warszawie niestety wciąż codzienność. W poniedziałek (12.10) po godzinie 15 na Pradze-Północ w niemal tym samym miejscu w krótkich odstępach czasu doszło do aż dwóch wypadków. Najpierw samochód osobowy zderz

Wypadki to w Warszawie codzienność. W poniedziałek (12.10) doszło do dwóch w tym samym miejscu

Wypadki wciąż pozostają zmorą warszawskich ulic i zdarzają się w stolicy niemal codziennie. W poniedziałek (12.10) po godzinie 15 doszło jednak do bezprecedensowej sytuacji na Pradze-Północ - w krótkich odstępach czasu na skrzyżowaniu Alei Solidarności z ul. Targową - nieopodal Dworca Wileńskiego - zdarzyły się dwa groźne wypadki. Najpierw oznakowany radiowóz zderzył się z samochodem osobowym, wskutek czego poszkodowane zostały dwie osoby. Chwilę później na przeciwległym pasie samochód potrącił pieszego, który również został ranny. - O godzinie 15:35 doszło do zderzenia oznakowanego radiowozu marki MAN z osobowym audi, w wyniku którego dwóch policjantów zostało przewiezionych do szpitala. O 15:40 na przeciwległym pasie doszło do zupełnie oddzielnego zdarzenia z udziałem samochodu marki Ford i pieszego, który w wyniku potrącenia przez samochód również został przetransportowany do szpitala - informuje st. sierż. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Wypadki poskutkowały utrudnieniami drogowymi na Pradze-Północ

W wyniku dwóch wypadków na Pradze-Północ pojawiły się tam utrudnienia drogowe. "Duże utrudnienia w @warszawa. Ruch w Al. Solidarności w kierunku Śródmieścia ograniczony do jednego pasa. Ruch w kierunku Targówka zablokowany. Służby już pracują na miejscu" - poinformowali na Twitterze przedstawiciele dzielnicy. Z komunikatu dzielnicy Praga-Północ możemy dowiedzieć się także, że na miejscu wypadków czynności wykonuje także Warszawski Transport Publiczny (WTP), a autobusy kierowane są na objazdy. Z kolei WTP informuje o utrudnieniach w kursowaniu autobusów.

[EMBED-863]

Utrudnienia w kursowaniu autobusów

"Z powodu zablokowanego przejazdu przez skrzyżowanie al.Solidarności / Targowa autobusy linii 120, 135, 160, 190, 412 i 512 zostały skierowane na trasy objazdowe. Linie 120, 135, 412, 512 w kierunku Dw. Wschodni Kijowska/PKP Olszynka Grochowska/ Targowa/Solidarności … al. Solidarności – Jagiellońska  – Cyryla i Metodego i dalej do własnych tras. Linie 120, 135, 160, 190, 412, 512 w kierunku Grodzisk/pl.Hallera/CH Marki/Gilarska Targowa/Solidarności … Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Szwedzka i dalej do własnych tras" - czytamy we wpisie WTP na Twitterze.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >