Zderzenie dwóch samochodów na pasach. Potrącono trzy nastolatki

Autor Kamil Matuszak - 17 Lutego 2021
Samochód na pasachŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Na Bemowie doszło do zderzenia dwóch samochodów na pasach. W wyniku kolizji ucierpiały trzy osoby, które znajdowały się w momencie kolizji na przejściu dla pieszych. Na miejscu pojawiła się policja, a także trzy załogi pogotowia ratunkowego.

Zderzenie dwóch samochodów

W środę (17 lutego) w godzinach popołudniowych na ulicy Człuchowskiej 20 na Bemowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W kolizji udział wzięły audi i skoda. Po chwili doszło do potrącenia trzech nastolatek na przejściu dla pieszych.

Do samej kolizji doszło tuż przed pasami. Jeden z samochodów zatrzymał się przed "zebrą", drugie auto nie wyhamowało i wjechało w jego tył. To wówczas, w wyniku efektu domina, pierwszy z pojazdów wjechał na przejście dla pieszych i potrącił trzy osoby, które przechodziły właśnie przez ulicę.

Potrącone trzy nastolatki

Potrącone zostały trzy nastolatki, na miejscu pojawiły się służby medyczne - na skrzyżowanie Człuchowskiej i Okolicznej przyjechały aż trzy karetki.

Młode kobiety nie odniosły na szczęście żadnych poważnych obrażeń, nie było osób rannych - nikt nie wymagał hospitalizacji.

Zdezorientowana i przemarznięta 16-latka płakała pod sklepem na TargówkuZdezorientowana i przemarznięta 16-latka płakała pod sklepem na TargówkuCzytaj dalej

Oba samochody - skoda i audi - zostały rozbite i znajdowały się na poboczu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Wypadki w Warszawie

We wtorek (16 lutego) karetka zderzyła się z samochodem osobowym na Ochocie. Pojazd medyczny po kolizji wylądował na torach tramwajowych i zablokował na kilkadziesiąt minut przejazd komunikacji miejskiej. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Również we wtorek do poważnej kolizji doszło na ul. Broniewskiego.Pijany kierowca spowodował niebezpiecznie wyglądającą kolizję pod trasą S8 w Warszawie. Sprawca wypadku miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W poniedziałek (15 lutego) doszło do wypadku z udziałem auta Służby Ochrony Państwa na ulicy Wołoskiej w Warszawie. Jedna osoba została ranna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, tvn24.pl
zdjęcie główne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News