wawainfo.pl > Ulice > Wypadek na S8. Zderzenie dwóch aut ciężarowych i samochodu osobowego
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 17.06.2022 02:02

Wypadek na S8. Zderzenie dwóch aut ciężarowych i samochodu osobowego

OSP JANKI
OSP Janki

Do wypadku z udziałem auta osobowego i dwóch samochodów ciężarowych doszło na trasie S8, na wysokości Janek, w kierunku Warszawy. Jedna osoba została ranna. Na miejscu trwa akcja służb. Droga jest kompletnie zablokowana.

- Przed godziną 10 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów. Był to samochód osobowy oraz dwa samochody ciężarowe. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu trwają czynności. Jednej osobie jest udzielana pomoc w karetce. Kierowcy muszą przygotować się na duże utrudnienia - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

W akcji brały udział policja, pogotowie oraz cztery zastępy straży pożarnej.

- Doszło do zdarzenia dwóch samochodów ciężarowych z pojazdem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu doszło do wycieku płynów z pojazdów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz na wstępie osobę poszkodowaną - mówi w rozmowie z wawainfo.pl mł. bryg. Karol Kroć z KP PSP Pruszków.

Dodatkowo występują utrudnienia w kursowaniu linii 733.

- Z powodu zdarzenia drogowego w rejonie Nowych Grocholic występują utrudnienia w kursowaniu linii 733 - informuje Warszawski Transport Publiczny

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane