wawainfo.pl > Wiadomości > Co działo się z 19-letnim Igorem? Opisujemy przebieg jego zaginięcia [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 16.06.2022 02:02

Co działo się z 19-letnim Igorem? Opisujemy przebieg jego zaginięcia [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

igor-3tekst

Zaginięcie 19-letniego Igora to temat, którym przez ostatnie trzy dni żyła cała Polska. Nastolatek miał wyjść z domu w czwartek, 18 listopada. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. W niedziele potwierdził się najgorszy scenariusz - 19-letni Igor nie żyje. Co dokładnie działo się z nastolatkiem przez ostatnie trzy dni?

Igor wyszedł z domu 18 listopada w czwartek około godziny 8.30. Nastolatek mieszkał na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich na bielańskiej Chomiczówce. Gdy wychodził z domu był ubrany w czarną zimową kurtkę z kapturem, czarne dresowe spodnie oraz czarne buty z pomarańczowymi elementami.

Od tamtej pory rodzina nie miała z Igorem żadnego kontaktu. Jego znajomi również nie mogli się z nim skontaktować. Zgłoszenie o zaginięciu 19-latka otrzymała Komenda Rejonowa Policji V w Warszawie na Bielanach.

Cała Polska szukała Igora

Oprócz oficjalnej drogi poszukiwania syna, Pani Beata zdecydowała się umieścić w sobotę wpis na Facebooku z prośbą o pomoc w znalezieniu jej syna.

- Ktokolwiek widział mojego syna lub coś wie o jego losie proszony jest o kontakt telefoniczny - brzmiała prośba pani Beaty.

W poście był także podany rysopis zaginionego Igora - wzrost 180 cm; krótkie, brązowe włosy; piwne oczy oraz szczupła budowa ciała.

Post został dodany w sobotę, 20 listopada, o godzinie 13:48 i do czasu publikacji naszego artykułu został udostępniony ponad 41 tys. razy. Również nasza redakcja opublikowała apel pani Beaty - na naszej stronie na Facebooku post został udostępniony ponad 5 tys. razy.

Tragiczny finał poszukiwań

Niestety w niedzielę, 21 listopada, po 3 dniach poszukiwania zaginionego Igora, dotarły do nas tragiczne wiadomości - Igor nie żyje. >>>Przeczytaj o tym TUTAJ<<<

Początkowo, w rozmowie z wawainfo.pl, ojciec przekazał nam, że - Syn się odnalazł. Jednak nie przekazał nam informacji o śmierci. W międzyczasie jedna z naszych czytelniczek poinformowała o tym, że mama zaginionego Igora edytowała swój post na Facebooku. Dotarł do nas najczarniejszy scenariusz.

- Poszukiwania zostały zakończone. Igor niestety nie żyje. Dziękujemy za okazana pomoc i wsparcie - napisała pani Beata w edytowanym poście na swoim profilu.

Niestety informacje przekazane przez rodziców Igora, który zaginał trzy dni wcześniej - potwierdziła naszemu portalowi Komenda Stołeczna Policji.

- Ciało 19-latka zostało znalezione w sobotę około godziny 17 w dzielnicy Śródmieście. Na miejscu pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok - mówiła w rozmowie z wawainfo.pl Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Policja nie informuje o okolicznościach śmierci 19-letniego Igora, jednak według nieoficjalnych informacji, do których dotarła redakcja wawainfo.pl - było to najprawdopodobniej samobójstwo. >>>Przeczytaj o tym TUTAJ<<<

Sprawą zajęła się prokuratura. Według oficjalnych informacji, okoliczności śmierci 19-letniego Igora, zostaną wyjaśnione dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

W trudnych momentach sięgnij po pomoc

W Polsce funkcjonują telefony zaufania dla osób w kryzysie. Pamiętaj - jeżeli potrzebujesz pomocy możesz zgłosić się do wielu instytucji po wsparcie i pomoc.

  • Antydepresyjny telefon zaufania fundacji ITAKA - 22 484 88 01

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych 116 123

Pamiętaj. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń na numer 112! Więcej informacji i spis organizacji można znaleźć na portalu www.samobojstwo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane