wawainfo.pl

Maciej

Prokuratura bada wypadki w Złotych Tarasach pod kątem samobójstwa

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do dwóch tragicznych wypadków w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Najpierw 28 października zginął mężczyzna. Do drugiego zdarzenia doszło 2 listopada - kiedy to zginęła kobieta. Obie osoby spadły z wysokości.

Prokuratura bada oba wypadki pod kątem samobójstwa.

- Wstępne ustalenia pozwoliły na wykluczenie udziału osób trzecich - mówi w rozmowie z portalem Interia, prokurator Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak dodaje Skrzyniarz, śledztwo jest prowadzone w kierunku czynu z art. 151 k.k., który dotyczy targnięcia się na własne życie.

Do pierwszego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 19 w czwartek 28 października, kiedy to stołeczna policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w Złotych Tarasach w centrum Warszawy . Około 40-letni mężczyzna spadł z ruchomych schodów z wysokości około 12 metrów. Jak informuje portal Interia, wstępnie relacje świadków, sugerowały, że mężczyzna mógł dostać ataku padaczki.

Do drugiego zdarzenia doszło we wtorek 2 listopada . Świadkowie wskazywali, że doszło do niego dokładnie w tym samym miejscu, gdzie przed kilkoma dniami zginął mężczyzna.

Jak informowała policja, kobieta spadła z czwartego piętra. Jej ciało znalazło się na poziomie -1.

- Około godziny 14.30 doszło do śmiertelnego wypadku w centrum handlowym Złote Tarasy - powiedział dla redakcji wawainfo.pl oficer prasowy śródmiejskiej policji, podinsp. Robert Szumiata. Ofiarą była kobieta w wieku około 40 lat.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłał do redkacji czytelnik Pan Maciej. Obejrzeć je można w galerii poniżej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, "Interia"

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszystko się nagrało. Sprzedawcy w sklepie nie wytrzymali, ludzie bili się o klapki
Czytaj więcej >

Wiadomości

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]