wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Ukradli telefon za 5 tys. złotych. Policja poszukuje sprawców
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:37

Ukradli telefon za 5 tys. złotych. Policja poszukuje sprawców

Złodzieje Północna
Komenda Rejonowa Policji VI

5 października dwóch mężczyzn ukradło ze sklepu w Galerii Północnej na Białołęce - telefon warty ponad 5 tys. złotych. Sprawcy, pomimo kamer, wynieśli urządzenie jak gdyby nigdy nic. Teraz policja publikuje ich wizerunek i prosi o pomoc w ustaleniu sprawców.

Jak informuję kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI - mężczyźni ze zdjęć mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

- Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności do sprawy kradzieży telefonu komórkowego o wartości 5200 złotych ze sklepu przy ul. Światowida 17 w Warszawie, do której doszło 5 października - dodaje kom. Paulina Onyszko z KRP VI.

Policja publikuje zdjęcia osób podejrzanych oraz przesyła ich rysopisy.

  • Pierwszy mężczyzna jest w wieku około 30 lat, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy z wyraźnymi zakolami, ciemny zarost widoczny spod założonej maseczki ochronnej

  • Drugi mężczyzna ma około 30 lat, wzrostu około 180 cm, krótkie ciemne włosy

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć - z funkcjonariuszami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-52-19.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane