wawainfo.pl > Dzielnice > Tragedia na Ursynowie. Mężczyzna wypadł z 11. piętra
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:37

Tragedia na Ursynowie. Mężczyzna wypadł z 11. piętra

Straż parawan
kpt. Marcin Nyczka (zdjęcie ilustracyjne)

W środę przed południem z 11. piętra bloku mieszkalnego przy ulicy Hirszfelda na Ursynowie wypadł mężczyzna. Zginął na miejscu.

Jak informują dziennikarze "Super Expressu", tragiczne wydarzenia rozegrały się około godziny 10.30 przy ulicy Hirszfelda. Mieszkańcy okolicznych bloków usłyszeli głośny huk.

- Kilka minut później na blokowisku pojawiły się służby ratunkowe - straż pożarna, policja i pogotowie. Ratownicy rozstawili parawan i przystąpili do akcji ratunkowej - czytamy na www.se.pl

Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Śledzwo ma wykluczyć udział osób trzecich.

W Polsce funkcjonują telefony zaufania dla osób w kryzysie. Pamiętaj - jeżeli potrzebujesz pomocy możesz zgłosić się do wielu instytucji po wsparcie i pomoc.

  • Antydepresyjny telefon zaufania fundacji ITAKA - 22 484 88 01

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych 116 123

Pamiętaj. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń na numer 112! Więcej informacji i spis organizacji można znaleźć na portalu www.samobojstwo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, "Super Ekspress"

Powiązane