wawainfo.pl > Mazowsze > Legionowo. Mężczyzna wpadł pod pociąg.
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:34

Legionowo. Mężczyzna wpadł pod pociąg.

z ostatniej chwili - wawa info

W środę wieczorem mężczyzna wpadł pod pociąg w Legionowie. Zginął na miejscu. Obecnie na miejscu jest straż pożarna i policja. Wezwany został także prokurator.

- W Legionowie, przed stacją Chotomów, doszło do potrącenia pieszego. Do wypadku doszło na torze z Warszawy do Chotomowa - mówi w rozmowie z wawainfo.pl mł. bryg. Łukasz Szulborski z komendy powiatowej straży pożarnej w Legionowie.

Jak udało nam się dowiedzieć, do zdarzenia doszło po godzinie 18. Na miejscu pracują służby. Mężczyzna w wieku około 40 lat nie przeżył wypadku.

- Około godziny 18.21 doszło do zdarzenia w Legionowie. Policjanci są na miejscu i zabezpieczają zdarzenie. Ofiarą jest mężczyzna. Na miejscu oprócz policji jest także prokurator - mówi w rozmowie z wawainfo.pl podkomisarz Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Pasażerów podróżujących pociągami Kolei Mazowiecki oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie czekają utrudnienia.

- W wyniku zdarzenia na szlaku LegionowoChotomów występują opóźnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM. Ruch pociągów prowadzony jest po jednym torze. Relacje niektórych pociągów mogą zostać skrócone bądź odwołane - czytamy na stronie ZTM.

Według portalu PortalPasazera.pl opóźnienia sięgają nawet 50 minut. Niektóre pociągi m.in. z Modlina do Warszawy Centralnej oraz z Warszawy Gdańskiej do Nasielska zostały odwołane.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane