wawainfo.pl

Legionowo. Mężczyzna wpadł pod pociąg.

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

W środę wieczorem mężczyzna wpadł pod pociąg w Legionowie. Zginął na miejscu. Obecnie na miejscu jest straż pożarna i policja. Wezwany został także prokurator.

- W Legionowie, przed stacją Chotomów, doszło do potrącenia pieszego. Do wypadku doszło na torze z Warszawy do Chotomowa - mówi w rozmowie z wawainfo.pl mł. bryg. Łukasz Szulborski z komendy powiatowej straży pożarnej w Legionowie.

Jak udało nam się dowiedzieć, do zdarzenia doszło po godzinie 18. Na miejscu pracują służby. Mężczyzna w wieku około 40 lat nie przeżył wypadku.

- Około godziny 18.21 doszło do zdarzenia w Legionowie. Policjanci są na miejscu i zabezpieczają zdarzenie. Ofiarą jest mężczyzna. Na miejscu oprócz policji jest także prokurator - mówi w rozmowie z wawainfo.pl podkomisarz Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Pasażerów podróżujących pociągami Kolei Mazowiecki oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie czekają utrudnienia.

- W wyniku zdarzenia na szlaku LegionowoChotomów występują opóźnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM. Ruch pociągów prowadzony jest po jednym torze. Relacje niektórych pociągów mogą zostać skrócone bądź odwołane - czytamy na stronie ZTM.

Według portalu PortalPasazera.pl opóźnienia sięgają nawet 50 minut. Niektóre pociągi m.in. z Modlina do Warszawy Centralnej oraz z Warszawy Gdańskiej do Nasielska zostały odwołane.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Mazowsze

Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna
Czytaj więcej >

Mazowsze

Odszedł kolejny Powstaniec Warszawski. W wieku 98 lat zmarła Leokadia Zofia Grabowska
Czytaj więcej >

Mazowsze

Żuromin. Nawałnica zerwała dach sklepu
Czytaj więcej >

Mazowsze

Konstancin-Jeziorna: kobieta boso i w samej piżamie pobiegła na komisariat
Czytaj więcej >

Mazowsze

Poszukiwana listem gończym 26-latka złapana. Wraz z partnerem podróżowała autem, oboje byli kompletnie pijani
Czytaj więcej >

Mazowsze

Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]