wawainfo.pl > Mazowsze > 14-latka skoczyła z wiaduktu. Jest w stanie krytycznym
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:35

14-latka skoczyła z wiaduktu. Jest w stanie krytycznym

EN 01466683 2022
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 5 listopada wieczorem w miejscowości Kopana (pow. piaseczyński). 14-latka wyskoczyła z wiaduktu. Jej stan jest krytyczny.

Strażacy znaleźli 14-latkę leżącą na jezdni

- Faktycznie, 14-latka zeskoczyła z wiaduktu w miejscowości Kopana - potwierdziła asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, w rozmowie z Redakcją Wawa Info.

Do zdarzenia doszło niedaleko szkoły w miejscowości Pamiątka przy drodze w stronę Grójca.

Około godz. 22 zgłoszenie w sprawie incydentu otrzymali także strażacy z Piaseczna. - Nastolatka leżała na pasie jezdni. Była nieprzytomna - przekazał nam mł. bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Funkcjonariusze udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej.

Rozważano także skierowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Śmigłowiec nie przyleciał z uwagi na złe warunki atmosferyczne - przekazał oficer prasowy KPP Straży Pożarnej w Piasecznie.

Na miejsce przyjechała karetka kołowa, która przetransportowała nastolatkę do szpitala w Radomiu.

14-latka jest w stanie krytycznym

W wyniku skoku nastolatka odniosła poważne obrażenia. - Dziewczyna ma uraz czaszkowy, uraz klatki piersiowej i miednicy - poinformowała asp. Gąsowska. - O godz. 1 w nocy otrzymaliśmy informację, że jej stan jest krytyczny - dodała.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że nastolatka była mieszkanką miejscowości Kopana. Policja bada przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane