wawainfo.pl > Wiadomości > Udaremniono próbę samobójczą w Złotych Tarasach
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:36

Udaremniono próbę samobójczą w Złotych Tarasach

Kolejny wypadek w Złotych Tarasach
fot. Maciej | (zdjęcie ilustracyjne)

W sobotę udaremniono próbę samobójczą w galerii Złote Tarasy w Warszawie. Do incydentu miało dojść w podobnym miejscu, w którym w ciągu ostatniego miesiąca doszło do dwóch tragedii, kiedy to mężczyzna a następnie kobieta spadli w tym miejscu z dużej wysokości.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal wawainfo.pl, do zdarzenia miało dojść w sobotę, 20 listopada. Próba samobójcza została udaremniona, dzięki szybkiej reakcji ochrony galerii handlowej.

W zdarzeniu interweniowali również funkcjonariusze policji.

Dwie tragedie w Złotych Tarasach

Pod koniec października i na początku listopada doszło do dwóch tragicznych wypadków w galerii Złote Tarasy. Najpierw 28 października zginął mężczyzna. Do drugiego zdarzenia doszło 2 listopada - kiedy to zginęła kobieta. Obie osoby spadły z wysokości.

Do pierwszego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 19 w czwartek 28 października, kiedy to stołeczna policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w Złotych Tarasach w centrum Warszawy. Około 40-letni mężczyzna spadł z ruchomych schodów z wysokości około 12 metrów.

Do drugiego zdarzenia doszło we wtorek 2 listopada. Świadkowie wskazywali, że doszło do niego dokładnie w tym samym miejscu, gdzie przed kilkoma dniami zginął mężczyzna.

Prokuratura bada oba wypadki pod kątem samobójstwa. >>>Przeczytaj o tym TUTAJ<<<

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl