wawainfo.pl
Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

(zdjęcie ilustracyjne) wawainfo.pl

Tragedia w Złotych Tarasach

28 Października 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach. Nie żyje mężczyzna, który spadł z wysokości. Policja informuje, że obecnie rozpatruje to zdarzenie jako nieszczęśliwy wypadek.

Kilka minut po godzinie 19 w czwartek 28 października stołeczna policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w Złotych Tarasach w centrum Warszawy. Zmarł około 40-letni mężczyzna.

Cmentarz Bródnowski

Robotnicy chcieli przygnieść Panią Ewę płytą nagrobną

CZYTAJ DALEJ

Warszawa: śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

- W galerii handlowej Złote Tarasy doszło do nieszczęśliwego, jak się okazało zdarzenia - przekazał mł. asp. Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z rfm24.pl.

Ustalenia okoliczności zdarzenia wskazują, że mężczyzna spadł z wysokości. - Niestety poniósł śmierć na miejscu - dodał Rafał Rutkowski.

Ciało mężczyzny zasłonięte zostało parawanami straży pożarnej oraz policji. Na zdjęciach widać, że zwłoki około 40-letniego mężczyzny, przykryte zostały również folią NRC, tak by osoby będące w Złotych Tarasach nie mogły oglądać ciała z wyższych pięter.

Jeszcze nie wiedzą kim jest

Śmierć około 40-letniego mężczyzny bada obecnie policja. Funkcjonariusze prowadzili w Złotych Tarasach działania pod nadzorem prokuratora, który został wezwany na miejsce tragedii.

Obecnie nie jest znana tożsamość mężczyzny. Policja nie potrafiła określić, czy zmarły w Złotych Tarasach był mieszkańcem Warszawy.

Co więcej, jego wiek określono tylko i wyłącznie na podstawie wyglądu wizualnego. Trwają czynności mające ustalić, kim jest ofiara.

Manager Złotych Tarasów potwierdza wypadek

Weronika Kendra, Marketing manager CH Złote Tarasy potwierdziła w rozmowie z TVP Info, że w czwartek 28 października doszło do śmiertelnego zdarzenia na terenie centrum handlowego.

- Sprawę badają odpowiednie organy - powiedziała Weronika Kendra. Do wypadku doszło w okolicy schodów ruchomych wychodzących z podziemi Dworca Centralnego.

Marek BAZAK/East News

Moda po warszawsku. Jak ubierają się mieszkańcy stolicy? Zdjęcia ze street view

Czy mieszkańcy stolicy ubierają się modnie? Czy styl warszawiaków wyróżnia się na tle innych miejsc w Polsce? Aby spróbować odpowiedzieć na te pytania wybraliśmy się na wirtualny spacer po charakterystycznych miejscach w Warszawie. Zobaczcie, jakie stylizacje udało się uchwycić kamerom Google Street View. Zapraszamy do galerii! Aby przejść na następny slajd kliknij dalej / następny. Możesz też poruszać się po slajdach za pomocą strzałek.

Zobacz galerię >

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Śmigłowiec LPR lądował na ulicy

  • Samochody przygniecione gałęziami. Wiatr daje się warszawiakom we znaki

  • W Warszawie rusza akcja "Hiena"

Źródło: rmf24.pl, wprost.pl, tvp.info

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >