wawainfo.pl > Wiadomości > Tragedia w Złotych Tarasach
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:37

Tragedia w Złotych Tarasach

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach
(zdjęcie ilustracyjne) wawainfo.pl

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach. Nie żyje mężczyzna, który spadł z wysokości. Policja informuje, że obecnie rozpatruje to zdarzenie jako nieszczęśliwy wypadek.

Kilka minut po godzinie 19 w czwartek 28 października stołeczna policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w Złotych Tarasach w centrum Warszawy. Zmarł około 40-letni mężczyzna.

Warszawa: śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

- W galerii handlowej Złote Tarasy doszło do nieszczęśliwego, jak się okazało zdarzenia - przekazał mł. asp. Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z rfm24.pl.

Ustalenia okoliczności zdarzenia wskazują, że mężczyzna spadł z wysokości. - Niestety poniósł śmierć na miejscu - dodał Rafał Rutkowski.

Ciało mężczyzny zasłonięte zostało parawanami straży pożarnej oraz policji. Na zdjęciach widać, że zwłoki około 40-letniego mężczyzny, przykryte zostały również folią NRC, tak by osoby będące w Złotych Tarasach nie mogły oglądać ciała z wyższych pięter.

Jeszcze nie wiedzą kim jest

Śmierć około 40-letniego mężczyzny bada obecnie policja. Funkcjonariusze prowadzili w Złotych Tarasach działania pod nadzorem prokuratora, który został wezwany na miejsce tragedii.

Obecnie nie jest znana tożsamość mężczyzny. Policja nie potrafiła określić, czy zmarły w Złotych Tarasach był mieszkańcem Warszawy.

Co więcej, jego wiek określono tylko i wyłącznie na podstawie wyglądu wizualnego. Trwają czynności mające ustalić, kim jest ofiara.

Manager Złotych Tarasów potwierdza wypadek

Weronika Kendra, Marketing manager CH Złote Tarasy potwierdziła w rozmowie z TVP Info, że w czwartek 28 października doszło do śmiertelnego zdarzenia na terenie centrum handlowego.

- Sprawę badają odpowiednie organy - powiedziała Weronika Kendra. Do wypadku doszło w okolicy schodów ruchomych wychodzących z podziemi Dworca Centralnego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: rmf24.pl, wprost.pl, tvp.info