wawainfo.pl > Wiadomości > Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.06.2022 02:02

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Kolejny wypadek w Złotych Tarasach
fot. Maciej

Kolejny wypadek w Złotych Tarasach. We wtorek 2 listopada doszło do tragicznego zdarzenia. Świadkowie wskazują, że doszło do niego dokładnie w tym samym miejscu, gdzie przed kilkoma dniami zginął mężczyzna. - Kobieta spadła z czwartego piętra - powiedział podinsp. Robert Szumiata.

Kobieta spadła z dużej wysokości w Złotych Tarasach. Przechyliła się przez barierki. - Około godziny 14:30 doszło do śmiertelnego wypadku w centrum handlowym Złote Tarasy - powiedział dla redakcji wawainfo.pl oficer prasowy śródmiejskiej policji, podinsp. Robert Szumiata.

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

- Ofiarą jest kobieta w wieku około 40 lat - dodaje Robert Szumiata. - Nie znamy jeszcze jej tożsamości i nie możemy jeszcze w stu procentach potwierdzić jej wieku - wyjaśnił rzecznik policji ze Śródmieścia.

Na miejscu jest policja i pogotowie. Ciało poszkodowanej zostało zasłonięte parawanem. Wezwano również prokuratora. - Czynności są nadal w toku - poinformował przed godziną 16 podinsp. Szumiata z śródmiejskiej policji.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłał do redakcji czytelnik pan Maciej. Obejrzeć je można w galerii poniżej.

Spadła z czwartego piętra

Policja poinformowało, że kobieta spadła z czwartego piętra. Jej ciało znalazło się na poziomie -1. Świadkowie wskazują, że stało się to w miejscu, gdzie przed kilkoma dniami zginął mężczyzna. Więcej na temat śmiertelnego wypadku z 28 października przeczytać możesz >tutaj<

Policja nie chce komentować jeszcze przyczyn wypadku. Redakcja wawainfo.pl dotarła do wiadomości, iż pod uwagę brany jest nie tylko nieszczęśliwy wypadek.

W czasie wypadku Złote Tarasy pełne były klientów

O zdarzeniu poinformował nas pan Maciej, czytelnik, który przebywał w momencie zdarzenia w Złotych Tarasach. - To stało się jakieś 30 minut temu - przekazywał w rozmowie z wawainfo.pl około godziny 15.

- Ktoś wypadł przez barierkę albo schody na sam dół - dodał pan Maciej. To kolejny śmiertelny wypadek w centrum handlowym w Złotych Tarasach.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane