wawainfo.pl
W samochodzie zaparkowanym przed centrum handlowym w Markach znaleziono dwa ciała

Anna Dymarczyk | wawainfo.pl

Szczegóły śmierci młodej pary w centrum handlowym na Targówku

30 Listopada 2021

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę rano, 27 listopada, na parkingu centrum handlowego na pograniczu Targówka i Marek. W zaparkowanym samochodzie znaleziono ciała dwóch młodych osób. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Z wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nie brały udział osoby trzecie, a śmierć młodych osób to nieszczęśliwy wypadek.

Dwoje młodych ludzi zostało znalezionych martwych w samochodzie w sobotę, 27 listopada, około godziny 10.30. Zgłoszenie dotyczyło dwóch nieprzytomnych osób w pojeździe przy ulicy Malborskiej na parkingu przy jednym ze sklepów pomiędzy Targówkiem a Markami. Lekarz po przybyciu na miejsce stwierdził zgon obydwu z nich. Nie wiadomo jak długo tam przebywali.

Na miejscu pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. W toku prowadzonych czynności zabezpieczono m.in. samochód, w którym zostali znalezieni, a także zlecono sekcje zwłok młodej pary. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga prowadzi w tej sprawie śledztwo z artykułu 155 kodeksu karnego - nieumyślne spowodowanie śmierci.

- Ofiary zdarzenia nie były spokrewnione. W toku śledztwa zabezpieczono telefony 18-latki i 21-latka, a także samochód, w którym zostali znalezieni. Przesłuchaliśmy także w charakterze świadków osoby najbliższe ofiar. Po wstępnych oględzinach ciał wykluczamy udział osób trzecich. Wszystko wskazuje na to, że było to zatrucie spalinami - mówi w rozmowie z wawainfo.pl prokurator Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Jakub BujnikAutor

Jestem redaktorem portalu wawainfo.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: jakub.bujnik@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Kawalerka w Warszawie - jak kształtują się ceny?

Czytaj więcej >
Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >