wawainfo.pl > Wiadomości > Dwa ciała znalezione w samochodzie przed centrum handlowym
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:36

Dwa ciała znalezione w samochodzie przed centrum handlowym

Dwa ciała w samochodzie przed centrum handlowym
Anna Dymarczyk / Wawainfo.pl

Makabryczne odkrycie w samochodzie zaparkowanym przed centrum handlowym przy ul. Malborskiej. W pojeździe znaleziono ciała dwóch osób. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce około godziny 10:30. Służby zostały zawiadomione o tym, że w zaparkowanym na parkingu przed centrum handlowym przy ulicy Malborskiej samochodzie znajdują się dwie nieprzytomne osoby.

Dwa ciała znalezione w samochodzie

Na miejscu szybko pojawił się oddział policji oraz lekarz, który po dokonaniu badań stwierdził zgon dwojga znalezionych.

- W aucie marki volkswagen odnaleziono ciała 18-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji.

Ciała znaleziono na fotelach kierowcy i pasażera. O sprawie został powiadomiony prokurator, który teraz razem z funkcjonariuszami policji prowadzi oględziny, zabezpieczając ślady.

Miejsce oględzin zostało odgrodzone przez pachołki ustawione przez ochronę centrum handlowego. Jak zaznaczyła podkom. Wersocka, jest za wcześnie, by mówić o szczegółach tragedii.

>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi: nie żyje
Powiązane