wawainfo.pl > Wiadomości > Śmiertelne potrącenie na stacji Warszawa Powązki
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:36

Śmiertelne potrącenie na stacji Warszawa Powązki

Wypadek na torach
OSP Sulejówek (zdjęcie ilustracyjne)

Do śmiertelnego potrącenia doszło w poniedziałek wieczorem na stacji Warszawa Powązki. Młoda dziewczyna weszła wprost pod nadjeżdżający pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej. Na miejscu trwają czynności policyjnych techników pod nadzorem prokuratora.

- Potwierdzamy, że po godzinie 17 doszło do potrącenia młodej kobiety przez pociąg na stacji Warszawa Powązki w kierunku Dworca Gdańskiego. Kobieta nie żyje. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora - mówi w rozmowie z wawainfo.pl Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarła nasza redakcja - była to udana próba samobójcza.

Występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM oraz KM.

- W wyniku zdarzenia w rejonie stacji kolejowej Warszawa Powązki, występują opóźnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S3, oraz pociągów KM - informuje Warszawski Transport Publiczny.

Informacje o potrąceniu człowieka przez pociąg podała także Szybka Kolej Miejska w Warszawie. Pociągi linii S3 moga być opóźnione do około 60 minut.

Para nastolatków zginęła na torach

To już kolejne tragiczne zdarzenie w rejonie stacji Warszawa Powązki. W ubiegłym tygodniu dwie osoby potrącił Pociąg PKP Intercity, jadący z Warszawy Gdańskiej w kierunku Łodzi Fabrycznej. Był to 17-letni mężczyzna i 18-letnia kobieta. Sprawą zajęła się prokuratura, która ma wyjaśnić czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane