wawainfo.pl > Mazowsze > Mieszkańcy Mazowsza dostają SMS-em alert RCB
redakcja info
redakcja info 13.06.2022 02:02

Mieszkańcy Mazowsza dostają SMS-em alert RCB

Pilne
WawaIno

Przed nami kolejne godziny, w których pogoda da nam się we znaki. Mieszkańcy Mazowsza otrzymują właśnie specjalne SMS-y ostrzegające o niebezpiecznych warunkach pogodowych.

Kolejnych kilkanaście godzin upłynie pod znakiem bardzo silnego wiatru, który, niestety, może wyrządzić poważne szkody. Należy zadbać o to, aby wszystkie cenne rzeczy przetrzymywane na balkonach były odpowiednio zabezpieczone.

- Uwaga! Dzis, w nocy i jutro silny wiatr (01/02.12). Możliwe utrudnienia komunikacyjne i przerwy w dostawie prądu. Zabezpiecz wolno stojące rzeczy - czytamy w SMS-ie, który otrzymaliśmy od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

>

Alert IMGW dla Mazowsza

Przed silnym wiatrem ostrzegają również meteorolodzy Instytuty Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Alerty pierwszego stopnia dla północnego Mazowsza obowiązuje do jutra, do godziny 17:00.

>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rjccApe3P4w" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Powiązane