wawainfo.pl

Policja.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Legionowo. Na rynku znaleziono zwłoki mężczyzny

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

W sobotę, 27 listopada, dokonano makabrycznego odkrycia na rynku w Legionowie. Przy ujęciu wody oligoceńskiej znaleziono siedzącego na ławce mężczyznę, który był martwy. Ciało znaleziono przed godz. 8 rano.

Jak informuje "Gazeta Powiatowa", o godz. 7:47 służby ratownicze z powiatu legionowskiego zostały poinformowane, że na ławce przy ujęciu wody oligoceńskiej na rynku w Legionowie siedzi mężczyzna, który może potrzebować pomocy.

- Po przybyciu służb ratowniczych na miejsce zdarzenia okazało się, że na ławce rzeczywiście siedzi mężczyzna. Niestety jak się okazało pomoc przyszła za późno, lekarz stwierdził zgon - czytamy w lokalnej gazecie.

Mężczyzna, który zmarł miał 62 lata. Był najprawdopodobniej osobą bezdomną. Według informacji uzyskanych przez "Gazetę Powiatową" w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji - lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny wykluczył udział osób trzecich, które mogły się przyczynić do śmierci mężczyzny.

W miejscu zdarzenia pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Ciało zmarłego mężczyzny trafiło do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, "Gazeta Powiatowa"

Tagi:

Podobne artykuły

Mazowsze

Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna
Czytaj więcej >

Mazowsze

Odszedł kolejny Powstaniec Warszawski. W wieku 98 lat zmarła Leokadia Zofia Grabowska
Czytaj więcej >

Mazowsze

Żuromin. Nawałnica zerwała dach sklepu
Czytaj więcej >

Mazowsze

Konstancin-Jeziorna: kobieta boso i w samej piżamie pobiegła na komisariat
Czytaj więcej >

Mazowsze

Poszukiwana listem gończym 26-latka złapana. Wraz z partnerem podróżowała autem, oboje byli kompletnie pijani
Czytaj więcej >

Mazowsze

Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]