wawainfo.pl > Wiadomości > Wypadek na torach w rejonie Lasku na Kole. Nie żyją dwie osoby
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:36

Wypadek na torach w rejonie Lasku na Kole. Nie żyją dwie osoby

z ostatniej chwili - wawa info
Wawa Info

Do dramatu na torach w rejonie Lasku na Kole doszło w czwartek, 25 listopada 2021 roku, po godzinie 17:00. Pociąg potrącił kobietę i mężczyznę, który znaleźli się na torach w miejscu niedozwolonym. Oboje zginęli na miejscu.

Dwie osoby potrącił Pociąg PKP Intercity, jadący z Warszawy Gdańskiej w kierunku Łodzi Fabrycznej. Doniesienia o wypadku potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

 - Do wypadku doszło na wysokości ul. Dalibora w rejonie Lasku na Kole. Pociąg jadący z Warszawy Gdańskiej w kierunku Łodzi potrącił dwie osoby. Obie nie przeżyły wypadku - przekazał dziennikarzom Rutkowski.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Dwie osoby zginęły na torach w rejonie Lasku na Kole

Kobieta i mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wtargnęli na tory w miejscu niedozwolonym. W rejonie zdarzenia pracują służby, które wyjaśniają okoliczności tragedii. Na miejsce wezwano również prokuratora.

Warszawski Transport Publiczny poinformował pasażerów o możliwych utrudnieniach w kursowaniu pociągów. Z informacji przekazanych "Super Expresowi" przez Karola Jakubowskiego z PKP PLK wynika także, że na objazdy kierowane są również pociągi dalekobieżne.

Z powodu zdarzenia drogowego w rejonie Warszawa Powązki mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R9 i pociągów SKM linii S3. Pociągi SKM linii S3 jadące w kierunku stacji Warszawa Powązki (Warszawa Wola) zawracane są na stacji Warszawa Gdańska - przekazał Warszawski Transport Publiczny. 

Przedstawiciel PKP PLK uprzedził podróżujących, że w związku z wypadkiem pociągi mogą być opóźnione nawet o kilkadziesiąt minut. Informację o aktualnych opóźnieniach i utrudnieniach są dostępne na portalu pasażera PKP PLK S.A. Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: Super Express

Powiązane