wawainfo.pl > Wypadek Na Torach

Wypadek Na Torach

Wypadki na torach w Warszawie, wypadki na torach pod Warszawą

Prokuratura przekazała nowe fakty w sprawie wypadku na torach w Uścianku Wielkim
14.06.2022 02:02 Prokuratura Okręgowa w Ostrowi Mazowieckiej dotarła do wiadomości wskazujących, że wypadek na torowisku 6 czerwca był samobójstwem

Nowe fakty w sprawie wypadku na torach w Uścianku Wielkim. Prokuratura badająca sprawę stwierdziła, że nie był to tragiczny wypadek. Kobieta już wcześniej miała wskazywać na możliwość popełnienia samobójstwa.6 czerwca na przejeździe kolejowym we wsi Uścianek Wielki w gminie Zaręby Kościelne w powiecie ostrowskim doszło do tragicznego wypadku.Samochód wjechał na przejazd, gdy szlabany były opuszczone do połowy. Wcześniej rozpatrywano to w kategorii wypadku. Śledczy doszli jednak do zatrważających wniosków.

Wypadek w Pomiechówku
19.03.2022 03:38 W nocy zginęła kobieta, po południu mężczyzna stracił nogę. Seria tragedii na tym samym przejeździe kolejowym

Czarna seria wypadków na przejeździe kolejowym w Pomiechówku. W nocy życie na torach straciła kobieta, a po południu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna walczy o życie. Droga w obie strony jest zablokowana. Samochody kierują się ku niestrzeżonemu przejazdowi kolejowemu, który również ma problem - przez awarię rogatki nie podnosi się szlaban i trzeba go omijać.

Około godziny 9 pod pociąg w Pruszkowie weszła kobieta
19.03.2022 03:38 Koszmar w Pruszkowie. Weszła wprost pod nadjeżdżający pociąg, nie żyje

Tragiczny wypadek w Pruszkowie. Na torach zginęła kobieta, która weszła pod nadjeżdżający pociąg. Nie wiadomo, co pchnęło ją do tak dramatycznego kroku.Do wypadku doszło na na wysokości stacji PKP Pruszków. Policja potwierdza, że nie żyje jedna osoba.

z ostatniej chwili - wawa info
19.03.2022 03:36 Wypadek na torach w rejonie Lasku na Kole. Nie żyją dwie osoby

Do dramatu na torach w rejonie Lasku na Kole doszło w czwartek, 25 listopada 2021 roku, po godzinie 17:00. Pociąg potrącił kobietę i mężczyznę, który znaleźli się na torach w miejscu niedozwolonym. Oboje zginęli na miejscu.Dwie osoby potrącił Pociąg PKP Intercity, jadący z Warszawy Gdańskiej w kierunku Łodzi Fabrycznej. Doniesienia o wypadku potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. - Do wypadku doszło na wysokości ul. Dalibora w rejonie Lasku na Kole. Pociąg jadący z Warszawy Gdańskiej w kierunku Łodzi potrącił dwie osoby. Obie nie przeżyły wypadku - przekazał dziennikarzom Rutkowski.Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Image 20211110 215800
19.03.2022 03:35 Tragedia w Radości. Nie żyje mężczyzna

W środę wieczorem doszło do tragedii na torach w rejonie PKP Radość. Pociąg potrącił pieszego, mężczyzna nie żyje.Do zdarzenia doszło w środę, 10 listopada br., około godziny 21:00. Na miejscu pracują służby. Do akcji skierowano trzy zastępy straży pożarnej, a policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności i przyczyny wypadku.ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI SŁUŻB:- Z powodu zdarzenia w rejonie stacji PKP Radość występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM S1 i KM R7. Kursowanie pociągów odbywa się po jednym torze. Możliwe opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów - przekazał na swojej stronie internetowej Warszawski Transport Miejski.

Wypadek
19.03.2022 03:27 Tramwaj wypadł z torów. WTP wydało komunikat ws. objazdów

Wypadek na Mokotowie. Całe skrzyżowanie zablokowane. WTP wydało komunikaty w sprawie utrudnień. Wyznaczono objazdy dla tramwajów linii nr 17 i 33. Do zdarzenia doszło 20 czerwca, po godzinie 18:08. Jak podała Małgorzata Wersocka z biura prasowego warszawskiej policji, doszło do wykolejenia się tramwaju.

 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
19.03.2022 03:27 Śmiertelny wypadek pod Ciechanowem. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Tragedia pod Ciechanowem - mężczyzna popełnił samobójstwo w pobliżu stacji. Duże utrudnienia w ruchu pociągów. Pod kołami pociągu Intercity jadącego z Olsztyna do Krakowa, w okolicach Chruszczewa (pow. cichanowski), zginął mężczyzna.- Do zdarzenia doszło około kilometr od stacji, 15 czerwca, po godzinie 15:00. Była to prawdopodobnie próba samobójcza - mówi bryg. Karol Kierzkowski z Mazowieckiej Straży Pożarnej w rozmowie z wawainfo.pl. Z powodu wypadku pociągi są opóźnione. Utrudnienia w ruchu na linii Warszawa - Działdowo z powodu wypadku (na odcinku Konopki – Ciechanów) potwierdzają Koleje Mazowieckie na swojej stronie internetowej:"Niektóre pociągi mogą być odwołane, kursować w skróconej relacji, opóźnione oraz kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy pociągów..." - czytamy w komunikacie. Jak zaś informuje PKP PLK utrudnienia w komunikacji będą trwały do około godziny 19:00.W akcji zabezpieczającej teren w pobliżu stacji uczestniczyło dwunastu strażaków. Policja i prokuratura próbują ustalić przyczyny zdarzenia.

 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
19.03.2022 03:27 Śmiertelny wypadek w Nasielsku. Możliwe utrudnienia

W Nasielsku doszło do śmiertelnego wypadku. Staruszka została potrącona przez pociąg. Przy ulicy Kolejowej w Nasielsku doszło do wypadku. Na odcinku Nasielsk – Kątne 90-letnia kobieta została potrącona przez pociąg.

Zdjęcie ilustracyjne
19.03.2022 03:20 Tragiczny wypadek pod Warszawą. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

Do tragicznego w skutkach wydarzenia doszło 08.04.2021 r. tuż przed godziną 3:00. Na tory w Nowym Dworze Mazowieckim w kierunku Warszawy, kilkaset metrów przed peronem wtargnął mężczyzna.Tragiczny wypadekPociąg towarowy relacji Gańsk-Emilianów potrącił osobę, która wtargnęła na trasę. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu wskutek odniesionych obrażeń.Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby mundurowe w celu ustalenia przyczyn zajścia.Ruch wahadłowyZe względu na wypadek konieczne było wprowadzenia ruchu wahadłowego na jednym torze. Prace techniczne trwały do godziny 8 rano.Utrudnienia w ruchu kolejowym mogły doprowadzić do opóźnień planowych przyjazdów innych pociągów poruszających się po tych torach.W sprawie będzie prowadzone śledztwoW sprawie wypadku będzie prowadzone śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.Na miejscu wypadku pojawił się już technik kryminalistyczny i grupa śledcza. Pobrano już potrzebne materiały dowodowe, które pozwolą na wyjaśnienie sytuacji.Tożsamość ofiary wciąż nie została ustalona. Jak podkreśla st. asp. Joanna Wielocha w tym roku jest to pierwszy tego typu wypadek na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.W okoliczności przechodzenia lub przejazdu przez tory kolejowe należy zachować szczególną ostrożność. Nieuwaga może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.