wawainfo.pl > Ulice > Wykolejenie tramwaju na Bemowie. W pojeździe urwało się koło
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 15.06.2022 02:02

Wykolejenie tramwaju na Bemowie. W pojeździe urwało się koło

Tramwaj
East News (zdjęcie ilustracyjne)

Na Bemowie na ulicy Powstańców Śląskich doszło do wykolejenia się tramwaju linii nr 10. Wcześniej w pojeździe miało urwać się koło. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują służby techniczne Tramwajów Warszawskich.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14.00 na wysokości Urzędu Dzielnicy Bemowo przy skrzyżowaniu z ul. Górczewską.

- Na przystanku Bemowo-Ratusz w kierunku pętli Metro Młociny nastąpiło uszkodzenie wózka w tramwaju linii 10. Na miejsce zdarzenia wysłano instruktora ruchu, pogotowie dźwigowe, pogotowie torowe oraz sieciowe. Trwają prace związane z zabezpieczeniem i transportem wagonu - mówi w rozmowie z wawainfo.pl Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy warszawskich tramwajów.

Podróżujący komunikacją miejską muszą przygotować się na duże utrudnienia.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie - z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Powstańców Śląskich tramwaje linii 10, 11, 26 zostały skierowane w obydwu kierunkach na trasy objazdowe:

  • linia 10: METRO MŁOCINY – … – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – … – WYŚCIGI,

  • linia 11: KOŁO – Obozowa – Młynarska – Wolska – Skierniewicka – … – RONDO DASZYŃSKIEGO,

  • linia 26: PIASKI – … – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Wolska – … – WIATRACZNA.

Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa „ZA TRAMWAJ” na trasie: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – CM. WOLSKI.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane