wawainfo.pl > Wiadomości > Wawer: policjanci na sygnale odwieźli nos do szpitala. Część ciała odgryzł pies
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:36

Wawer: policjanci na sygnale odwieźli nos do szpitala. Część ciała odgryzł pies

nos
Komenda Stołeczna Policji

Funkcjonariusze z Wawra interweniowali akurat przy wypadku, gdy podjechał do nich roztrzęsiony mężczyzna i opowiedział, że jego przyjaciel został pogryziony przez psa, a zwierzę odgryzło mu kawałek nosa. Policjanci nie czekali i od razu zajęli się sprawą, odwożąc kawałek odgryzionego nosa na sygnale do szpitala, gdzie leżał poszkodowany.

Gdyby nie ich szybka reakcja, mężczyzna mógłby w ogóle stracić nos. Policjanci nie wahali się pomóc przyjacielowi poszkodowanego. Dzielnymi funkcjonariuszami okazali się sierżant Marek Głowacki i posterunkowy Michał Szczepanowski.

Wawer: policjanci na sygnale odwieźli nos do szpitala

W godzinach popołudniowych 22 listopada, dwóch funkcjonariuszy wawerskiej policji interweniowało w sprawie wypadku na drodze. W pewnym momencie podjechał do nich inny samochód. Kierowca zwrócił się do nich o pomoc.

Okazało się, że jego przyjaciel został pogryziony przez psa. Zwierzę urwało mu kawałek nosa, który kierowca jechał właśnie do Sulejówka, gdzie doszło do zdarzenia, po organ, żeby jak najszybciej przewieźć go do szpitala.

Problemem były jednak korki - mężczyzna trafił akurat na godziny szczytu i mógłby nie dojechać na czas. Przewożenie części ciała musi przebiec bardzo szybko.

Policjanci przekazali swoje wcześniejsze zadanie funkcjonariuszom ruchu drogowego i, niewiele myśląc, przejęli kawałek nosa od przyjaciela poszkodowanego i na sygnale odwieźli go do szpitala na ul. Szaserów.

- Mamy nadzieję, że pokrzywdzony dzięki pomocy lekarzy szybko powróci do zdrowia i tego z całego serca życzymy. Jego przyjaciel, który wspólnie z policjantami jechał po nos już wczoraj wyraził swoje podziękowania dla funkcjonariuszy - pisali policjanci na stronie KSP.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane