wawainfo.pl > Ulice > Śmiertelne potrącenie w Wesołej
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:36

Śmiertelne potrącenie w Wesołej

Wesoła wypadek
Ela (zdjęcie nadesłane)

Do śmiertelnego w skutkach potrącenia doszło w środę około godziny 15.15 na skrzyżowaniu ulic Wspólna i Szosowa w Wesołej. Na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej zginęła 30-letnia kobieta. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą na miejscu czynności.

- Około godziny 15.15 doszło do potrącenia 30-letniej kobiety przez kierującego samochodem osobowym marki fiat, na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Kobieta zmarła. Zgon potwierdził zespół ratownictwa medycznego, który również był obecny na miejscu zdarzenia - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Kierowcy muszą przygotować się na duże utrudnienia w tym rejonie.

- Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Wspólna / Szosowa autobusy linii 115 i 173 skierowane zostały w obydwu kierunkach na trasy objazdowe: … – Korkowa – Jagiellońska – Warszawska – Brata Alberta – Wspólna - informuje na swojej stronie Warszawski Transport Publiczny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane