wawainfo.pl

Ela (zdjęcie nadesłane)

Śmiertelne potrącenie w Wesołej

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Do śmiertelnego w skutkach potrącenia doszło w środę około godziny 15.15 na skrzyżowaniu ulic Wspólna i Szosowa w Wesołej. Na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej zginęła 30-letnia kobieta. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą na miejscu czynności.

- Około godziny 15.15 doszło do potrącenia 30-letniej kobiety przez kierującego samochodem osobowym marki fiat, na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Kobieta zmarła. Zgon potwierdził zespół ratownictwa medycznego, który również był obecny na miejscu zdarzenia - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Kierowcy muszą przygotować się na duże utrudnienia w tym rejonie.

- Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Wspólna / Szosowa autobusy linii 115 i 173 skierowane zostały w obydwu kierunkach na trasy objazdowe: … – Korkowa – Jagiellońska – Warszawska – Brata Alberta – Wspólna - informuje na swojej stronie Warszawski Transport Publiczny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Ulice

Jarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodniku
Czytaj więcej >

Ulice

Wykolejenie tramwaju na Bemowie. W pojeździe urwało się koło
Czytaj więcej >

Ulice

Awaria w warszawskim metrze. Występują utrudnienia dla podróżujących
Czytaj więcej >

Ulice

Zamkną Powstańców Śląskich i Górczewską
Czytaj więcej >

Ulice

Kiedy w końcu pojedziemy Wschodnią Obwodnicą Warszawy?
Czytaj więcej >

Ulice

Mężczyzna nie żyje, nastolatek jest ciężko ranny. Tragedia w centrum Warszawy
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]