wawainfo.pl > Mazowsze > Nauczyciele i uczniowie opolskiego liceum pożegnali 16-letniego Jeremiego
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:36

Nauczyciele i uczniowie opolskiego liceum pożegnali 16-letniego Jeremiego

jeremi (1)
III LO w Opolu/Facebook

20 listopada podczas imprezy w bloku przy ulicy Surowieckiego w Warszawie doszło do tragicznego wypadku. 16-letni Jeremi wypadł z okna mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze budynku. Zmarły nastolatek został pożegnany przez nauczycieli i uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III w Opolu, którego był uczniem.

Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie w rozmowie z naszym portalem poinformowała, że 16-latek, który wypadł z okna ursynowskiego bloku, zmarł na miejscu. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Jeremi popełnił samobójstwo?

Funkcjonariusze ustalają, czy podczas imprezy doszło do nieszczęśliwego wypadku, samobójstwa, czy do śmierci nastolatka przyczyniły się osoby trzecie. Z informacji uzyskanych przez nasz portal wynika, że najbardziej prawdopodobne są dwa pierwsze scenariusze - nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. 

Dziennikarze Super Expressu dowiedzieli się, że 16-latek był gościem imprezy, której organizatorów i uczestników nie znał. Imprezowicze nie są w stanie powiedzieć, jak znalazł się w mieszkaniu. Tabloid donosi, że Jeremi skoczył z balkonu. Chłopak miał mieć za sobą już jedną próbę samobójczą. Służby nie potwierdzają tych informacji.

Ostatnie pożegnanie

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że nastolatek był mieszkańcem Opola i uczęszczał do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w tym mieście. Został pożegnany przez uczniów i nauczycieli.

- Żegnamy Cię, Jeremi. Nauczyciele i uczniowie III LO w Opolu - czytamy na oficjalnej stronie internetowej placówki.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: Wawa Info

Powiązane