wawainfo.pl

Ursynów: 16-latek wypadł z 3. piętra podczas imprezy

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Podczas imprezy w mieszkaniu przy ul. Surowieckiego 16-latek wypadł z okna z trzeciego piętra. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

- Potwierdzamy, że w sobotę wieczorem doszło do tragicznego wypadku na Ursynowie. 16-latek wypadł z okna. Poniósł śmierć na miejscu. Obecnie trwają na miejscu czynności prokuratorskie - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Prokuratura prowadzi czynności mające na celu ustalenie czy podczas imprezy doszło do nieszczęśliwego wypadku, samobójstwa czy może w zdarzeniu miały swój udział osoby trzecie. Z informacji uzyskanych przez nasz portal, najbardziej brane pod uwagą są dwa pierwsze scenariusze - nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Na miejscu trwają czynności techników policyjnych pod nadzorem prokuratora.

- To był 16-letni chłopak. Spadł z balkonu na trzecim piętrze. Zgłoszenie dostaliśmy ok. 21:10 od lokatora - cytuje ochronę budynku portal haloursynow.pl

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, w mieszkaniu przebywało około 15 osób. Według relacji sąsiadów - impreza była bardzo głośna. Osoby bawiące się na imprezie pochodziły głównie z województwa opolskiego. Wszystkie z nich zostaną przesłuchane.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, haloursynow.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Kronika kryminalna

Wojna gangów w Żyrardowie. Zabili nie tego co trzeba, znów padły strzały
Czytaj więcej >

Kronika kryminalna

Co stało się, gdy 13-letnia Zuzia i Kinga wyszły z domu? Rekonstrukcja zdarzeń
Czytaj więcej >

Kronika kryminalna

Ukradli telefon za 5 tys. złotych. Policja poszukuje sprawców
Czytaj więcej >

Kronika kryminalna

Białołęka. Dostawca jedzenia miał prawie 2,5 promila
Czytaj więcej >

Kronika kryminalna

Makabryczna śmierć w Piasecznie. Mężczyzna znaleziony w plastikowym worku
Czytaj więcej >

Kronika kryminalna

Gwałcili w taksówkach z aplikacji. Policja zatrzymała dwie osoby
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]