wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Ursynów: 16-latek wypadł z 3. piętra podczas imprezy
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Ursynów: 16-latek wypadł z 3. piętra podczas imprezy

Policja Parawan
Policja Parawan

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Podczas imprezy w mieszkaniu przy ul. Surowieckiego 16-latek wypadł z okna z trzeciego piętra. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

- Potwierdzamy, że w sobotę wieczorem doszło do tragicznego wypadku na Ursynowie. 16-latek wypadł z okna. Poniósł śmierć na miejscu. Obecnie trwają na miejscu czynności prokuratorskie - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Prokuratura prowadzi czynności mające na celu ustalenie czy podczas imprezy doszło do nieszczęśliwego wypadku, samobójstwa czy może w zdarzeniu miały swój udział osoby trzecie. Z informacji uzyskanych przez nasz portal, najbardziej brane pod uwagą są dwa pierwsze scenariusze - nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo. Na miejscu trwają czynności techników policyjnych pod nadzorem prokuratora.

- To był 16-letni chłopak. Spadł z balkonu na trzecim piętrze. Zgłoszenie dostaliśmy ok. 21:10 od lokatora - cytuje ochronę budynku portal haloursynow.pl

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, w mieszkaniu przebywało około 15 osób. Według relacji sąsiadów - impreza była bardzo głośna. Osoby bawiące się na imprezie pochodziły głównie z województwa opolskiego. Wszystkie z nich zostaną przesłuchane.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, haloursynow.pl

Tagi: