wawainfo.pl > Wiadomości > 66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.06.2022 02:02

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje

Na klatce w bloku przy ul. Wiatracznej zmarł 66-letni mężczyzna
wawainfo.pl

66-latek zasłabł na klatce schodowej tuż przed swoim mieszkaniem. Sąsiad próbował go uratować, ale się nie udało. Policja w rozmowie z wawainfo.pl potwierdza tragiczne zdarzenie z Pragi.

Przy ul. Wiatracznej w sobotę zmarł 66-letni mężczyzna. O jego życie walczyły nie tylko służby, ale również sąsiad.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że na klatce schodowej przy ul. Wiatracznej zasłabł 66-letni mężczyzna - powiedziała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego warszawskiej policji w rozmowie z wawainfo.pl.

Praga: nie żyje 66-latek

- Zasłabnięcie mężczyzny zauważył sąsiad - relacjonuje Małgorzata Wersocka.

Na ul. Wiatraczną natychmiast wysłano pogotowie, policję oraz straż pożarną. Stołeczny zespół prasowy policji przekazał, że to sąsiad rozpoczął akcję reanimacyjną.

Błyskawiczne przybycie służb oraz natychmiastowa pomoc udzielona 66-latkowi nie przyniosły efektów. - Niestety 66-letni mężczyzna zmarł - przekazała dla naszej redakcji Małgorzata Wersocka.

Tragiczna sobota w stolicy

Śmierć 66-latka na Pradze to kolejne sobotnie dramatyczne doniesienie. Wcześniej w serwisie wawainfo.pl informowaliśmy o makabrycznym odkryciu w centrum handlowym przy ul. Malborskiej.

- W aucie marki volkswagen odnaleziono ciała 18-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny - przekazała w rozmowie z naszą redakcją Małgorzata Wersocka (więcej na ten temat przeczytasz >pod tym linkiem<).

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane