wawainfo.pl > Zaginięcie

Zaginięcie

Zaginięcie

Podkarpacka policja poszukuje na terenie Mazowsza zaginionej 36-letniej Alicji Rokosz
19.03.2022 03:38 Poznajesz ją? Podkarpacka policja prosi mieszkańców Mazowsza w poszukiwaniach Alicji Rokosz

Podkarpacka policja prosi mieszkańców Mazowsza o pomoc. To właśnie tutaj widziana była po raz ostatni zaginiona Alicja Rokosz. Wyszczególniono trzy miasta, gdzie przebywać miała 36-latka.Od 5 czerwca policjanci z Radymna na Podkarpaciu poszukują Alicji Rokosz. Kobieta wyszła z domu i do tej pory do niego nie wróciła. Dlaczego policjanci z drugiego końca Polski apelują do mieszkańców Mazowsza. Okazuje się, że ostatnie tropy wskazują, że to właśnie tutaj znajdować miała się 36-latka.

igor-zaginiecie(1)
19.03.2022 03:36 Nie żyje poszukiwany 19-letni Igor

Nie żyje poszukiwany 19-letni Igor, który zaginął w czwartek 18 listopada. Chłopiec wyszedł z domu i przez prawie 4 dni nie nawiązał kontaktu z rodzicami. Mama Igora prosiła w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu jej syna. Post został udostępniony dziesiątki tysięcy razy. W niedzielę dotarły do nas smutne informacje. Chłopiec nie żyje.Przypomnijmy, że Igor zaginął w Warszawie w czwartek 18 listopada. O jego zaginięciu mówiła cała Polska. Tylko na naszym koncie na Facebooku post został udostępniony ponad 5 tys. razy. W niedzielę mama Igora edytowała swój post z adnotacją, że Igor nie żyje.- Poszukiwania zostały zakończone. Igor niestety nie żyje. Dziękujemy za okazana pomoc i wsparcie - czytamy w poście Pani Beaty.Początkowo w rozmowie z wawainfo.pl, ojciec Igora powiedział nam - Syn się odnalazł. Jednak po reakcji jednego z naszych czytelników dotarliśmy do informacji, że poszukiwany 19-latek jednak nie żyje.Informacje o śmierci nastolatka potwierdziła także Komenda Stołeczna Policji w Warszawie.- Ciało 19-latka zostało znalezione w sobotę około godziny 17 w dzielnicy Śródmieście. Na miejscu pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok - mówi w rozmowie z wawainfo.pl Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.>>>Przeczytaj o tym TUTAJ<<<Jak udało nam się ustalić, rodzice zgłosili zaginięcie Igora w regionie działania bielańskiej komendy. Ciało odnaleziono natomiast w Śródmieściu.Tak zaginięcie 19-latka opisywała wcześniej w mediach społecznościowych Pani Beata.- Chłopiec wyszedł z mieszkania przy ul. Rodziny Połanieckich na Bielanach w dniu 18 listopada około godziny 8:30. Jak informuje jego mama pani Beata - Igor nie nawiązał od tamtej pory kontaktu z rodziną, ani ze znajomymi. Miał przy sobie telefon, który jest nieaktywny. Igor ma 180 cm wzrostu, krótkie brązowe włosy, piwne oczy i jest szczupłej budowy ciała. 19-latek w dniu, w którym zaginął był ubrany w czarną, zimową kurtkę. Miał ze sobą także czarny plecak - czytaliśmy w poście Pani Beaty, mamy chłopca.Około godziny 17.

Laura Kopik
19.03.2022 03:35 Policja poszukuje 16-letniej Laury Kopik

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują 16-letniej Laury Kopik. Dziewczyna ostatni raz była widziana w miejscu zamieszkania 1 listopada, skąd samowolnie się oddaliła i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.Poszukiwana 16-latka, będąc na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego u matki, samowolnie oddaliła się z domu.Policja podaje rysopis zaginionej dziewczyny: 178 cm wzrostu, budowa ciała szczupła, długie proste, ciemne, w odcieniu czerwonym, kolor oczu ciemne (odcień piwny), uszy średnie, przylegające, nos średni, prosty, uzębienie pełne.- Z relacji zgłaszającej wynika, że dziewczyna miała ze sobą ubrania na zmianę oraz telefon komórkowy. W dniu ucieczki miała na sobie niebieskie spodnie jeansowe, czarną kurtkę, białe buty sportowe. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania - informuje Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.Wszelkie informacje o zaginionej dziewczynie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

KRP Warszawa V
19.03.2022 03:33 Błąkał się nieświadomy od dwóch dni po lesie. Policjanci musieli go nieść na rękach dwa km

Bielańskim policjantom udało się uratować mężczyznę, który był poszukiwany od dwóch dni jako osoba zaginiona. Prawdopodobnie 89-latek spędził cały ten czas w lesie. Gdy go znaleźli, był przemoczony i wychłodzony. Policjanci musieli go nieść blisko 2 km, ponieważ karetka nie mogła dojechać do miejsca, w którym go odnaleziono.

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
19.03.2022 03:28 Ciało tajemniczego mężczyzny wyłowione z Wisły. Policja nie wie, kim on jest

Nurkowie wyłowili ciało mężczyzny z Wisły. Policja nie potrafi ustalić jego tożsamości. Trwają działania prokuratora.To miał być zwyczajny poranek w okolicach Konstancina, jednak przed 11:00 operator promu Gassy-Karczew zauważył w wodzie ciało i od razu powiadomił odpowiednie służby. Na miejsce przyjechała straż pożarna i wyspecjalizowani nurkowie.Oficer prasowy ze straży pożarnej w Piasecznie w rozmowie z wawainfo potwierdza: - Przed południem dostaliśmy zgłoszenie, że pracownik promu zauważył ciało, które zahaczyło się o linę, po której przesuwał się prom.Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej, każdy z łodzią ratunkową. Strażacy podpłynęli do mężczyzny znajdującego się w wodzie i wyciągnęli go.Niestety, chwilę później lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

kobieta
19.03.2022 03:28 Tajemnicza kobieta z Bielan. Policja już wie, kim jest

Kobieta, która nie wiedziała, kim jest, trafiła w niedzielę (27.06) do szpitala. Policja próbowała ustalić jej tożsamość przez kilka dni. Dzięki pomocy social mediów udało się skontaktować z rodziną zagubionej.