wawainfo.pl
Odnalazł się 15-latek, który zaginął 4 grudnia.

Marek BAZAK/East News

15-latek odwiedzał babcię, nie wrócił do domu. Policja poszukiwała Ksawerego, poznaliśmy finał sprawy

11 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Policja z Pragi-Północ od ponad tygodnia poszukiwała nieletniego Ksawerego Rosołowskiego. 15-latek zaginął 4 grudnia po tym, jak wyszedł z mieszkania babci przy ulicy Ząbkowskiej. Nie wracał do domu i nie nawiązywał kontaktu z rodziną. Dziś poznali

Chłopak zaginął 4 grudnia

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji VI prowadzili poszukiwania 15-letniego Ksawerego Rosołowskiego, który zaginął 4 grudnia po tym, jak wyszedł z miejsca zamieszkania babci przy ulicy Ząbkowskiej. Przez kolejny tydzień nie powrócił do domu, ani nie kontaktował się z rodziną.

- Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu nieletniego, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 82 59 powołując się na nr WNP-II-1332/20 - apelowała mł. asp. Irmina Sulich z policji na Pradze-Północ.

Jest pod opieką rodziców

Poszukiwania 15-letniego Ksawerego Rosołowskiego zakończyły się szczęśliwie w piątek (11.12).

- Chłopak dziś się odnalazł, jest pod opieką rodziców - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl mł. asp. Sulich z praskiej komendy.

Zaginął podchorąży

Na początku października informowaliśmy na wawainfo.pl o zaginięciu 20-letniego Macieja Aleksiuka - podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Aleksiuk po raz ostatni miał być widziany przez znajomych o godzinie 2:00, nocą z 25 na 26 września w klubie X-Demon we Wrocławiu.

- Z relacji uczestników, świadków imprezy wiemy, że Maciek został pobity przez ochronę klubu X-Demon we Wrocławiu. Klub wystosował oświadczenie, w którym informuje, że ochrona jest zatrudniana przez firmę zewnętrzną - informowała redakcję wawainfo.pl koleżanka zaginionego. Po tygodniu od zaginięcia Macieja Aleksiuka jego zwłoki odnaleziono w Odrze. 

Zaginęła 15-latka z Mokotowa

Z kolei pod koniec września relacjonowaliśmy na wawainfo.pl sprawę zaginięcia 15-latki z Mokotowa, która po opuszczeniu ośrodka na terenie Gdańska nie dawała znaku życia.

- Zaginiona Gabriela Zawadzka ma 155 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ok. 50 kg wagi, długie brązowe włosy, brązowe oczy i niewielką bliznę na policzku pod prawym okiem. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie i bluzę, miała przy sobie dużą torebkę z paskiem na ramię - informował podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Ostatni raz nastolatka widziana była w rejonie Matarni w Gdańsku.

#Warszawa#Gdańsk‼️ Zaginęła Gabriela Zawadzka, lat 15 ‼️Dziewczyna opuściła ośrodek w Gdańsku. Ostatni raz widziana...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Piątek, 13 listopada 2020

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >