15-latek odwiedzał babcię, nie wrócił do domu. Policja poszukiwała Ksawerego, poznaliśmy finał sprawy

Autor Julian Bakuła - 11 Grudnia 2020
Odnalazł się 15-latek, który zaginął 4 grudnia.Źródło: Marek BAZAK/East News

Policja z Pragi-Północ od ponad tygodnia poszukiwała nieletniego Ksawerego Rosołowskiego. 15-latek zaginął 4 grudnia po tym, jak wyszedł z mieszkania babci przy ulicy Ząbkowskiej. Nie wracał do domu i nie nawiązywał kontaktu z rodziną. Dziś poznaliśmy finał sprawy.

Chłopak zaginął 4 grudnia

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji VI prowadzili poszukiwania 15-letniego Ksawerego Rosołowskiego, który zaginął 4 grudnia po tym, jak wyszedł z miejsca zamieszkania babci przy ulicy Ząbkowskiej. Przez kolejny tydzień nie powrócił do domu, ani nie kontaktował się z rodziną.

- Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu nieletniego, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 82 59 powołując się na nr WNP-II-1332/20 - apelowała mł. asp. Irmina Sulich z policji na Pradze-Północ.

Zaginął Ksawery Rosołowski

Jest pod opieką rodziców

Poszukiwania 15-letniego Ksawerego Rosołowskiego zakończyły się szczęśliwie w piątek (11.12).

- Chłopak dziś się odnalazł, jest pod opieką rodziców - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl mł. asp. Sulich z praskiej komendy.

Dzisiaj od 17 blokada centrum Warszawy. Domagają się zmian od władz, działać należy natychmiastDzisiaj od 17 blokada centrum Warszawy. Domagają się zmian od władz, działać należy natychmiastCzytaj dalej

Zaginął podchorąży

Na początku października informowaliśmy na wawainfo.pl o zaginięciu 20-letniego Macieja Aleksiuka - podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Aleksiuk po raz ostatni miał być widziany przez znajomych o godzinie 2:00, nocą z 25 na 26 września w klubie X-Demon we Wrocławiu.

- Z relacji uczestników, świadków imprezy wiemy, że Maciek został pobity przez ochronę klubu X-Demon we Wrocławiu. Klub wystosował oświadczenie, w którym informuje, że ochrona jest zatrudniana przez firmę zewnętrzną - informowała redakcję wawainfo.pl koleżanka zaginionego. Po tygodniu od zaginięcia Macieja Aleksiuka jego zwłoki odnaleziono w Odrze.

Zaginęła 15-latka z Mokotowa

Z kolei pod koniec września relacjonowaliśmy na wawainfo.pl sprawę zaginięcia 15-latki z Mokotowa, która po opuszczeniu ośrodka na terenie Gdańska nie dawała znaku życia.

- Zaginiona Gabriela Zawadzka ma 155 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ok. 50 kg wagi, długie brązowe włosy, brązowe oczy i niewielką bliznę na policzku pod prawym okiem. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie i bluzę, miała przy sobie dużą torebkę z paskiem na ramię - informował podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Ostatni raz nastolatka widziana była w rejonie Matarni w Gdańsku.

#Warszawa #Gdańsk ‼️ Zaginęła Gabriela Zawadzka, lat 15 ‼️ Dziewczyna opuściła ośrodek w Gdańsku. Ostatni raz widziana...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Piątek, 13 listopada 2020

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję Wawa Info:

Zobacz także, jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News