wawainfo.pl > Wiadomości > Tajemnicza kobieta z Bielan. Policja już wie, kim jest
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Tajemnicza kobieta z Bielan. Policja już wie, kim jest

kobieta
zaginieniprzedlaty.com

Kobieta, która nie wiedziała, kim jest, trafiła w niedzielę (27.06) do szpitala. Policja próbowała ustalić jej tożsamość przez kilka dni. Dzięki pomocy social mediów udało się skontaktować z rodziną zagubionej.

Nie wiedziała, kim jest

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w bielańskim szpitalu w niedzielę. Intensywne rozmowy funkcjonariuszy z tajemniczą kobietą trwały kilka dobrych dni, ale okazały się bezskuteczne.

Bielańska policja nie była w stanie dowiedzieć się, kim jest ta kobieta. Pacjentka nie miała przy sobie żadnych dokumentów, nie potrafiła też nic o sobie powiedzieć, była zupełnie zagubiona.

Służby zdecydowały się opublikować jej wizerunek na policyjnych stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Jak podało biuro prasowe policji:

”Policjanci z Bielan prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie n/n kobiety, która od dnia 27 czerwca tego roku przebywa w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Cegłowskiej 80. Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje tę osobę, proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7".

Przełom w sprawie

Media szybko obiegło zdjęcie "kobiety z Bielan", na lokalnych warszawskich grupach na Facebooku wielu komentujących przyznawało, że kojarzy tę osobę ze stołecznych ulic.

"Widywałam ją na Nowym Świecie, ale zawsze samą" - pisała jedna z użytkowniczek.

"Ta Pani przez dłuższy czas przebywała na dworcu centralnym - przychodziła do kawiarni, ale też stała przed wejściem do Mc" - dodała inna.

W czwartek (01.07.21) policji udało się jednak ustalić tożsamość kobiety - na komendę zgłosili się bowiem jej bliscy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl, tvn24.pl zdjęcie główne: zaginieniprzedlaty.com

Powiązane