wawainfo.pl
Zaginęła 23-letnia Karolina Puławska.

pragapd.policja.waw.pl

Widzieliście ją? Trwają poszukiwania Karoliny Puławskiej

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Trwają poszukiwania 23-letniej Karoliny Puławskiej, która nie nawiązała kontaktu z bliskimi, odkąd w środę pomiędzy 1:20 a 23:30 wyszła z domu przy ulicy Bora-Komorowskiego na Pradze-Południe. Osoby, które mają informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policją.

Nie wróciła do domu od środy

Czy rozpoznajecie dziewczynę ze zdjęć?

Poszukiwaniami zaginionej 23-latki Karoliny Puławskiej zajmują się policjanci z komendy na Pradze-Południe.

Zaginiona nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi czy współlokatorami od środy - 19 maja - gdy pomiędzy 23:30 a 1:20 wyszła z mieszania przy ulicy Bora-Komorowskiego.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", według danych z telefonu komórkowego zaginionej - który wraz z dokumentami zostawiła w swoim pokoju - wynika, że późnym wieczorem we wtorek, około godziny 23:30, przebywała na Kabatach, a około godzinę wcześniej - w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia.

- Kobieta ma 164 cm wzrostu, sylwetka szczupła, oczy piwne, jasne, włosy blond, często związane w kucyk, nos normalny, uszy przylegające, uzębienie pełne - informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej komendy.

- W chwili zaginięcia ubrana była w : czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe, czarne sportowe buty z białymi paskami, na głowie miała bordową czapkę z daszkiem - opisuje nadkom. Węgrzyniak.

Policja wskazuje również znak szczególny poszukiwanej 23-latki: "w lewej dolnej części brzucha znamię o wielkości około 4 cm".

undefinedundefined

Ktokolwiek może udzielić informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu zaginionej dziewczyny proszony jest o pilny kontakt z policją.

- Osoby, które mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ulicy Grenadierów tel. (47) 723-82-39, (47) 723-69-24 w godz. 8.00-16.00, całodobowo (47) 723-76-55, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl - podaje nadkom. Węgrzyniak.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: policja

Podobne artykuły

wandalizm w Otwocku

Mazowsze

Mieszkańcy zgłaszali liczne akty wandalizmu. Policja zatrzymała sześć osób, trzy usłyszały zarzuty

Czytaj więcej >

Mazowsze

Pod 998 nie odbierze już straż pożarna. Bardzo ważna zmiana w numerach alarmowych

Czytaj więcej >

Mazowsze

Pilny apel policji po napadzie na bank. Niebezpieczni ludzie nadal są na wolności

Czytaj więcej >

Mazowsze

Drzewo przygniotło mężczyznę. Nie żyje

Czytaj więcej >
Wypadek w Coniewie skończył się śmiercią kierowcy.

Mazowsze

Niewyobrażalna tragedia na drodze. Ciężarówka wjechała w trzy auta. Są ofiary i ranni

Czytaj więcej >
Lasy Państwowe

Mazowsze

Lasy Państwowe ogłosiły zakaz wstępu. Do lasu nie wejdziesz do końca 2020 roku

Czytaj więcej >