wawainfo.pl > Mazowsze > Widzieliście ją? Trwają poszukiwania Karoliny Puławskiej
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Widzieliście ją? Trwają poszukiwania Karoliny Puławskiej

Zaginęła 23-letnia Karolina Puławska.
pragapd.policja.waw.pl

Nie wróciła do domu od środy

Czy rozpoznajecie dziewczynę ze zdjęć?

Poszukiwaniami zaginionej 23-latki Karoliny Puławskiej zajmują się policjanci z komendy na Pradze-Południe.

Zaginiona nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi czy współlokatorami od środy - 19 maja - gdy pomiędzy 23:30 a 1:20 wyszła z mieszania przy ulicy Bora-Komorowskiego.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", według danych z telefonu komórkowego zaginionej - który wraz z dokumentami zostawiła w swoim pokoju - wynika, że późnym wieczorem we wtorek, około godziny 23:30, przebywała na Kabatach, a około godzinę wcześniej - w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia.

- Kobieta ma 164 cm wzrostu, sylwetka szczupła, oczy piwne, jasne, włosy blond, często związane w kucyk, nos normalny, uszy przylegające, uzębienie pełne - informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej komendy.

- W chwili zaginięcia ubrana była w : czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe, czarne sportowe buty z białymi paskami, na głowie miała bordową czapkę z daszkiem - opisuje nadkom. Węgrzyniak.

Policja wskazuje również znak szczególny poszukiwanej 23-latki: "w lewej dolnej części brzucha znamię o wielkości około 4 cm".

undefinedundefined

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: policja

Tagi: Zaginięcie