wawainfo.pl > Mazowsze > Poznajesz ją? Podkarpacka policja prosi mieszkańców Mazowsza w poszukiwaniach Alicji Rokosz
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:38

Poznajesz ją? Podkarpacka policja prosi mieszkańców Mazowsza w poszukiwaniach Alicji Rokosz

Podkarpacka policja poszukuje na terenie Mazowsza zaginionej 36-letniej Alicji Rokosz
materiały policyjne

Podkarpacka policja prosi mieszkańców Mazowsza o pomoc. To właśnie tutaj widziana była po raz ostatni zaginiona Alicja Rokosz. Wyszczególniono trzy miasta, gdzie przebywać miała 36-latka.

Od 5 czerwca policjanci z Radymna na Podkarpaciu poszukują Alicji Rokosz. Kobieta wyszła z domu i do tej pory do niego nie wróciła.

Dlaczego policjanci z drugiego końca Polski apelują do mieszkańców Mazowsza. Okazuje się, że ostatnie tropy wskazują, że to właśnie tutaj znajdować miała się 36-latka.

Podkarpacka policja apeluje do mieszkańców Mazowsza

Od początku czerwca nie jest wiadome, co stało się z Alicją Rokosz. Kobieta ma 36 lat i na stałe mieszka w Radymnie w województwie podkarpackim.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta wyszła z domu, jednak do tej pory do niego nie wróciła. Ustalono, iż widywano ją na terenie Mazowsza.

Policjanci przekazują, iż chociaż brak dokładnego adresu miejsca, gdzie przebywać ma Alicja Rokosz, to miała być widziana w Warszawie, Piasecznie oraz w Drobinie w powiecie płockim.

- Od 30 czerwca br. brak jest jakichkolwiek informacji o miejscu pobytu kobiety. Nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje podkarpacka policja.

Widziałeś tę kobietę?

W dniu zaginięcia Alicja Rokosz z Radymna miała na sobie czarny żakiet oraz niebieskie spodnie. 36-latka jest niską kobietą, mierzy zaledwie 155 cm wzrostu.

>

Źródło: materiały policyjne

Mieszkanka Radymna, której od czerwca poszukują służby oraz najbliżsi jest krępej budowy ciała. Ma zielone oczy, okrągłą twarz, odstające uszy oraz brązowe włosy do ramion i prostolinijny nos.

Alicja Rokosz ma cechy szczególne. Na jej czole widoczne są blizny po przebytej ospie.

Każda wiadomość może okazać się dla śledczych cenna

Podkarpacka policja prosi o pomoc w ustaleniu, co stało się z 36-letnią Alicją Rokosz z Radymna.

- Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 47 824 13 10 - apelują służby.

Można skorzystać również z numeru alarmowego 112. Policjanci wskazują, że można także zgłosić się na najbliższy posterunek policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: materiały policyjne

Powiązane