wawainfo.pl
mężczyzna zaginął

Facebook / Maciej Aleksiuk

Wyszedł na imprezę, od tygodnia nie daje znaku życia. Pomóżmy odnaleźć podchorążego z warszawskiej straży

2 Października 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 25 na 26 września we wrocławskim klubie X-Demon. Maciej Aleksiuk ma 20 lat i jest podchorążym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W akcję poszukiwawczą włączyła się Wodna Służba Ratownicza. Rod

Mężczyzna zaginął

Mężczyzna nie daje znaku życia od 26 września. Maciej Aleksiuk pochodzi z miejscowości Roztoka w powiecie świdnickim i jest podchorążym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Ostatni raz widziany był przez kolegów o godzinie 2:00 w nocy z 25 na 26 września we wrocławskim klubie X-Demon. "Z relacji rodziny wiemy, że Maciek miał udać się w niedzielę na mecz piłki nożnej, jednak tam nie dotarł, nie kontaktował się z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania" czytamy na facebookowej stronie Śladem Zaginionych. - Jeszcze parę lat temu należał do akademii piłkarskiej Śląska Wrocław, później grał m.in. w Lechii Dzierżoniów i Bielawiance. Obecnie jest zawodnikiem okręgowego Granitu Roztoka - poinformowała nas koleżanka zaginionego chłopaka. 

Sprawdź na facebook

Maciej Aleksiuk poszukiwany

Poszukiwany Maciej Aleksiuk ma 20-lat, a do Wrocławia przyjechał pociągiem. Jego telefon ostatnio logował się w piątek 25 września przed klubem. Posiada przy sobie dokumenty i telefon, który jest nieaktywny. - Z relacji uczestników (świadków) imprezy wiemy, że Maciek został pobity przez ochronę klubu X-Demon we Wrocławiu. Klub wystosował oświadczenie, w którym informuje, że ochrona jest zatrudniana przez firmę zewnętrzną - poinformowała naszą redakcję koleżanka zaginionego chłopaka. - Na udostępnionych przez klub nagraniach widać, że po wyjściu z klubu ktoś prowadzi Maćka. Do tej pory nie udało się jednak ustalić, kim jest osoba, z którą oddalił się Maciek - dodała dziewczyna. Policja sprawdziła już szpitale, a w akcji poszukiwawczej udział bierze Wodna Służba Ratownicza. Przeszukiwane jest nadbrzeże Odry.

Rysopis zaginionego mężczyzny

W dniu zaginięcia Maciej Aleksiuk był ubrany w czarne spodnie, białą koszulkę, czarne buty Nike i czerwoną kurtkę typu bomberka. Miał również zegarek firmy Armani. Z najnowszych informacji wynika, że kurtka poszukiwanego 20-latka została odnaleziona w klubie, Maciek został w samej koszulce firmy Champion.

  • wzrost: 175 cm

  • waga: szczupła budowa ciała, ok. 65 kg

  • kolor oczu: niebieskie

  • włosy: ciemny blond

Apel o pomoc

Jeśli ktokolwiek z Was posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Macieja Aleksiuka, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem telefonu 71 340 46 60 lub numerem alarmowym 112.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >