Wyszedł na imprezę, od tygodnia nie daje znaku życia. Pomóżmy odnaleźć podchorążego z warszawskiej straży

Autor - 2 Października 2020
mężczyzna zaginąłŹródło: Facebook / Maciej Aleksiuk

Mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 25 na 26 września we wrocławskim klubie X-Demon. Maciej Aleksiuk ma 20 lat i jest podchorążym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W akcję poszukiwawczą włączyła się Wodna Służba Ratownicza. Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc w odnalezieniu 20-latka.

Mężczyzna zaginął

Mężczyzna nie daje znaku życia od 26 września. Maciej Aleksiuk pochodzi z miejscowości Roztoka w powiecie świdnickim i jest podchorążym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Ostatni raz widziany był przez kolegów o godzinie 2:00 w nocy z 25 na 26 września we wrocławskim klubie X-Demon. "Z relacji rodziny wiemy, że Maciek miał udać się w niedzielę na mecz piłki nożnej, jednak tam nie dotarł, nie kontaktował się z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania" czytamy na facebookowej stronie Śladem Zaginionych. - Jeszcze parę lat temu należał do akademii piłkarskiej Śląska Wrocław, później grał m.in. w Lechii Dzierżoniów i Bielawiance. Obecnie jest zawodnikiem okręgowego Granitu Roztoka - poinformowała nas koleżanka zaginionego chłopaka.

Sprawdź na facebook

Dzisiaj grzeje:
1. TVP podpisała porozumienie z Episkopatem. Szykuje się druga Telewizja Trwam?
2. Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusa
3. Sensacyjne wydarzenia na Pradze. Było naprawdę niebezpiecznie

Maciej Aleksiuk poszukiwany

Poszukiwany Maciej Aleksiuk ma 20-lat, a do Wrocławia przyjechał pociągiem. Jego telefon ostatnio logował się w piątek 25 września przed klubem. Posiada przy sobie dokumenty i telefon, który jest nieaktywny. - Z relacji uczestników (świadków) imprezy wiemy, że Maciek został pobity przez ochronę klubu X-Demon we Wrocławiu. Klub wystosował oświadczenie, w którym informuje, że ochrona jest zatrudniana przez firmę zewnętrzną - poinformowała naszą redakcję koleżanka zaginionego chłopaka. - Na udostępnionych przez klub nagraniach widać, że po wyjściu z klubu ktoś prowadzi Maćka. Do tej pory nie udało się jednak ustalić, kim jest osoba, z którą oddalił się Maciek - dodała dziewczyna. Policja sprawdziła już szpitale, a w akcji poszukiwawczej udział bierze Wodna Służba Ratownicza. Przeszukiwane jest nadbrzeże Odry.

Kamil chciałby normalnie żyć. Wspierają go znani sportowcy, cała Polska udostępniaKamil chciałby normalnie żyć. Wspierają go znani sportowcy, cała Polska udostępniaCzytaj dalej

Rysopis zaginionego mężczyzny

W dniu zaginięcia Maciej Aleksiuk był ubrany w czarne spodnie, białą koszulkę, czarne buty Nike i czerwoną kurtkę typu bomberka. Miał również zegarek firmy Armani. Z najnowszych informacji wynika, że kurtka poszukiwanego 20-latka została odnaleziona w klubie, Maciek został w samej koszulce firmy Champion.

  • wzrost: 175 cm
  • waga: szczupła budowa ciała, ok. 65 kg
  • kolor oczu: niebieskie
  • włosy: ciemny blond

Apel o pomoc

Jeśli ktokolwiek z Was posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Macieja Aleksiuka, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem telefonu 71 340 46 60 lub numerem alarmowym 112.

Górnicy nie wytrzymali, idą pod kancelarię premiera. Uwaga, będą ogromne utrudnieniaGórnicy nie wytrzymali, idą pod kancelarię premiera. Uwaga, będą ogromne utrudnieniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?
  2. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
  3. Nikt nie wiedział, co się dzieje z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Media właśnie ujawniły, do końca życia będzie cierpieć
  4. Policja poszukuje tego mężczyzny. Nie uwierzycie, co ma na sumieniu
  5. Warszawa zagrożona, Ministerstwo Zdrowia potwierdza
  6. Trump skrywał prawdę o Covid-19. Na jaw wyszły ukrywane informacje
Tragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluTragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News