wawainfo.pl > Wiadomości > Nie żyje poszukiwany 19-letni Igor
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:36

Nie żyje poszukiwany 19-letni Igor

igor-zaginiecie(1)

Nie żyje poszukiwany 19-letni Igor, który zaginął w czwartek 18 listopada. Chłopiec wyszedł z domu i przez prawie 4 dni nie nawiązał kontaktu z rodzicami. Mama Igora prosiła w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu jej syna. Post został udostępniony dziesiątki tysięcy razy. W niedzielę dotarły do nas smutne informacje. Chłopiec nie żyje.

Przypomnijmy, że Igor zaginął w Warszawie w czwartek 18 listopada. O jego zaginięciu mówiła cała Polska. Tylko na naszym koncie na Facebooku post został udostępniony ponad 5 tys. razy. W niedzielę mama Igora edytowała swój post z adnotacją, że Igor nie żyje.

- Poszukiwania zostały zakończone. Igor niestety nie żyje. Dziękujemy za okazana pomoc i wsparcie - czytamy w poście Pani Beaty.

Początkowo w rozmowie z wawainfo.pl, ojciec Igora powiedział nam - Syn się odnalazł. Jednak po reakcji jednego z naszych czytelników dotarliśmy do informacji, że poszukiwany 19-latek jednak nie żyje.

Informacje o śmierci nastolatka potwierdziła także Komenda Stołeczna Policji w Warszawie.

- Ciało 19-latka zostało znalezione w sobotę około godziny 17 w dzielnicy Śródmieście. Na miejscu pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok - mówi w rozmowie z wawainfo.pl Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

>>>Przeczytaj o tym TUTAJ<<<

Jak udało nam się ustalić, rodzice zgłosili zaginięcie Igora w regionie działania bielańskiej komendy. Ciało odnaleziono natomiast w Śródmieściu.

Tak zaginięcie 19-latka opisywała wcześniej w mediach społecznościowych Pani Beata.

- Chłopiec wyszedł z mieszkania przy ul. Rodziny Połanieckich na Bielanach w dniu 18 listopada około godziny 8:30. Jak informuje jego mama pani Beata - Igor nie nawiązał od tamtej pory kontaktu z rodziną, ani ze znajomymi. Miał przy sobie telefon, który jest nieaktywny. Igor ma 180 cm wzrostu, krótkie brązowe włosy, piwne oczy i jest szczupłej budowy ciała. 19-latek w dniu, w którym zaginął był ubrany w czarną, zimową kurtkę. Miał ze sobą także czarny plecak - czytaliśmy w poście Pani Beaty, mamy chłopca.

Około godziny 17.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl