wawainfo.pl
pociąg

plk-sa.pl

Wypadek na torach. Dwie osoby w szpitalu, ogromne utrudnienia

17 Września 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Pociąg potrącił dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło w pobliżu stacji Warszawa Wschodnia. Na szczęście przeżyli oni wypadek i zostali przetransportowani do okolicznych szpitali. Nadal są utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Pociąg potrącił mężczyzn

Jak podaje policja, pociąg Kolei Mazowieckich potrącił dwóch około 30-letnich mężczyzn. Do zdarzenia doszło w okolicy stacji Warszawa Wschodnia. Mężczyźni mieli dużo szczęścia. Obaj przeżyli i zostali przetransportowani do pobliskich szpitali.

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM

O sytuacji poinformowała Warszawska Szybka Kolej Miejska. "Szanowni Państwo, z powodu potrącenia człowieka przez pociąg Kolei Mazowieckich w pobliżu stacji Warszawa Wschodnia, na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Rembertów występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników. Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 45 minut. Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury - spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji" czytamy na Facebooku SKM.

WTP informuje o utrudnieniach

Również Warszawski Transport Publiczny poinformował podróżnych o utrudnieniach. "Z przyczyn technicznych pociągi KM i SKM linii S-2 pomiędzy stacjami Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów kursują z opóźnieniami" czytamy na stronie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >