wawainfo.pl > Mazowsze > Śmiertelny wypadek pod Ciechanowem. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:27

Śmiertelny wypadek pod Ciechanowem. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Tragedia pod Ciechanowem - mężczyzna popełnił samobójstwo w pobliżu stacji. Duże utrudnienia w ruchu pociągów.

Pod kołami pociągu Intercity jadącego z Olsztyna do Krakowa, w okolicach Chruszczewa (pow. cichanowski), zginął mężczyzna.

- Do zdarzenia doszło około kilometr od stacji, 15 czerwca, po godzinie 15:00. Była to prawdopodobnie próba samobójcza - mówi bryg. Karol Kierzkowski z Mazowieckiej Straży Pożarnej w rozmowie z wawainfo.pl.

Z powodu wypadku pociągi są opóźnione.

Utrudnienia w ruchu na linii Warszawa - Działdowo z powodu wypadku (na odcinku Konopki – Ciechanów) potwierdzają Koleje Mazowieckie na swojej stronie internetowej:

"Niektóre pociągi mogą być odwołane, kursować w skróconej relacji, opóźnione oraz kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy pociągów..." - czytamy w komunikacie.

Jak zaś informuje PKP PLK utrudnienia w komunikacji będą trwały do około godziny 19:00.

W akcji zabezpieczającej teren w pobliżu stacji uczestniczyło dwunastu strażaków. Policja i prokuratura próbują ustalić przyczyny zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie: PKP PLK