wawainfo.pl > Mazowsze > Tragiczny wypadek pod Warszawą. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 03:20

Tragiczny wypadek pod Warszawą. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

Zdjęcie ilustracyjne
MAREK ZIELINSKI/AGENCJA SE/East News

Do tragicznego w skutkach wydarzenia doszło 08.04.2021 r. tuż przed godziną 3:00. Na tory w Nowym Dworze Mazowieckim w kierunku Warszawy, kilkaset metrów przed peronem wtargnął mężczyzna.

Tragiczny wypadek

Pociąg towarowy relacji Gańsk-Emilianów potrącił osobę, która wtargnęła na trasę. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu wskutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby mundurowe w celu ustalenia przyczyn zajścia.

Ruch wahadłowy

Ze względu na wypadek konieczne było wprowadzenia ruchu wahadłowego na jednym torze. Prace techniczne trwały do godziny 8 rano.

Utrudnienia w ruchu kolejowym mogły doprowadzić do opóźnień planowych przyjazdów innych pociągów poruszających się po tych torach.

W sprawie będzie prowadzone śledztwo

W sprawie wypadku będzie prowadzone śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu wypadku pojawił się już technik kryminalistyczny i grupa śledcza. Pobrano już potrzebne materiały dowodowe, które pozwolą na wyjaśnienie sytuacji.

Tożsamość ofiary wciąż nie została ustalona. Jak podkreśla st. asp. Joanna Wielocha w tym roku jest to pierwszy tego typu wypadek na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

W okoliczności przechodzenia lub przejazdu przez tory kolejowe należy zachować szczególną ostrożność. Nieuwaga może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane