wawainfo.pl > Wiadomości > Tragedia na torach. Młody mężczyzna wpadł pod pociąg, nie żyje. Kto to był?
Karolina Kraushar
Karolina Kraushar 19.03.2022 03:25

Tragedia na torach. Młody mężczyzna wpadł pod pociąg, nie żyje. Kto to był?

Tragiczny wypadek na torach
Pixabay

Mężczyzna wpadł pod pociąg

10 maja przed godziną 3.00 doszło do wypadku na torach kolejowych w Nowej Iwicznej na wysokości ulicy Migdałowej. - Pod pociąg towarowy jadący z elektrociepłowni Siekierki wpadł mężczyzna, którego tożsamość do chwili obecnej jest nieustalona - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego nie wykluczają, że mężczyzna mógł pochodzić zza naszej wschodniej granicy.

Policja stara się ustalić tożsamość mężczyzn

Mężczyzna, którego tożsamość starają się ustalić mundurowi był szczupłej budowy ciała i miał około 35- 45 lat. W chwili wypadku był ubrany w jasne krótkie spodenki, ciemne buty typu mokasyny oraz ciemną bluzę z napisem - "torghatten nord”. Miał ze sobą również szary plecak firmy Nike z napisem - "just do it”.

Pomoc w ustaleniu okoliczności zdarzenia 

Policja apeluje o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia oraz ustaleniu tożsamości ofiary wypadku. Wszystkie osoby, które mają w tej sprawie jakiekolwiek informację proszone są o niezwłoczny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym policji w Piasecznie. Z funkcjonariuszami można skontaktować się telefonicznie pod numerami:  47 72 45 211 i 47 72 45 313 oraz drogą mailową  przesyłając wiadomość na adres: [email protected].

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Powiązane