wawainfo.pl
Tragiczny wypadek na torach

Pixabay

Tragedia na torach. Młody mężczyzna wpadł pod pociąg, nie żyje. Kto to był?

12 Maja 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Funkcjonariusze z Piaseczna ustalają okoliczności wypadku na torach w Nowej Iwicznej. Pod koła pociągu wpadł mężczyzna. Mimo prowadzonej akcji ratunkowej, nie udało się uratować. Policjanci poszukują świadków zdarzenia oraz osób, któr

Mężczyzna wpadł pod pociąg

10 maja przed godziną 3.00 doszło do wypadku na torach kolejowych w Nowej Iwicznej na wysokości ulicy Migdałowej. - Pod pociąg towarowy jadący z elektrociepłowni Siekierki wpadł mężczyzna, którego tożsamość do chwili obecnej jest nieustalona - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego nie wykluczają, że mężczyzna mógł pochodzić zza naszej wschodniej granicy.

Policja stara się ustalić tożsamość mężczyzn

Mężczyzna, którego tożsamość starają się ustalić mundurowi był szczupłej budowy ciała i miał około 35- 45 lat. W chwili wypadku był ubrany w jasne krótkie spodenki, ciemne buty typu mokasyny oraz ciemną bluzę z napisem - "torghatten nord”. Miał ze sobą również szary plecak firmy Nike z napisem - "just do it”.

Pomoc w ustaleniu okoliczności zdarzenia 

Policja apeluje o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia oraz ustaleniu tożsamości ofiary wypadku. Wszystkie osoby, które mają w tej sprawie jakiekolwiek informację proszone są o niezwłoczny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym policji w Piasecznie. Z funkcjonariuszami można skontaktować się telefonicznie pod numerami:  47 72 45 211 i 47 72 45 313 oraz drogą mailową  przesyłając wiadomość na adres: oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >