Tragedia na torach. Młody mężczyzna wpadł pod pociąg, nie żyje. Kto to był?

Autor Karolina Kraushar - 12 Maja 2020
Tragiczny wypadek na torachŹródło: Pixabay

Funkcjonariusze z Piaseczna ustalają okoliczności wypadku na torach w Nowej Iwicznej. Pod koła pociągu wpadł mężczyzna. Mimo prowadzonej akcji ratunkowej, nie udało się uratować. Policjanci poszukują świadków zdarzenia oraz osób, które pomogą ustalić tożsamość ofiary. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Mazowsza

Mężczyzna wpadł pod pociąg

10 maja przed godziną 3.00 doszło do wypadku na torach kolejowych w Nowej Iwicznej na wysokości ulicy Migdałowej. - Pod pociąg towarowy jadący z elektrociepłowni Siekierki wpadł mężczyzna, którego tożsamość do chwili obecnej jest nieustalona - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego nie wykluczają, że mężczyzna mógł pochodzić zza naszej wschodniej granicy.

Policja stara się ustalić tożsamość mężczyzn

Mężczyzna, którego tożsamość starają się ustalić mundurowi był szczupłej budowy ciała i miał około 35- 45 lat. W chwili wypadku był ubrany w jasne krótkie spodenki, ciemne buty typu mokasyny oraz ciemną bluzę z napisem - "torghatten nord”. Miał ze sobą również szary plecak firmy Nike z napisem - "just do it”.

Pomoc w ustaleniu okoliczności zdarzenia

Policja apeluje o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia oraz ustaleniu tożsamości ofiary wypadku. Wszystkie osoby, które mają w tej sprawie jakiekolwiek informację proszone są o niezwłoczny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym policji w Piasecznie. Z funkcjonariuszami można skontaktować się telefonicznie pod numerami: 47 72 45 211 i 47 72 45 313 oraz drogą mailową przesyłając wiadomość na adres: oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News