wawainfo.pl > Ulice > Mężczyzna przechodził przez tory, pociąg nie zdążył wyhamować. Nie żyje
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Mężczyzna przechodził przez tory, pociąg nie zdążył wyhamować. Nie żyje

Mężczyzna zginął potrącony przez pociąg przy stacji Warszawa Gołąbki.
Wikimedia Commons, Ania0ania, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Śmiertelne potrącenie mężczyzny na torach

- Przed godziną 21 dyżurny komisariatu policji w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym potrąceniu mężczyzny przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia - Łowicz Główny - mówi w rozmowie z Wawa Info podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

- Do zdarzenia doszło kilkaset metrów od stacji PKP Gołąbki. Na miejscu przeprowadzono czynności pod nadzorem prokuratora i technika kryminalistyki - tłumaczy podinsp. Gromek-Oćwieja.

Badanie maszynisty wykazało, że był trzeźwy.

W poniedziałek materiały w tej sprawie zostały przekazane do prokuratury.

Według st. kpt. Kazimierza Jaworskiego, oficera prasowego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim, ofiarą był mężczyzna w wieku około 20 lat.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawawinfo.plZdjęcie główne: Wikimedia Commons, Ania0ania, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Powiązane